Güncel oyunları açabilecek makul fiyata sistem toplama

Biraz Bait kokusu seziyorum ya da konuyu açan arkadaş ceza aldı 😁
Konuyu takip etmeye çalışıyorum. Sizin önerdiğiniz sistem de sanırım işlemci eksik:
R5 1600 Revizyon Modeli -> 650
Gigabyte B450M -> 430
Tek Slot 8GB RAM -> 250
2. El RX570 -> 700
Corsair Spec 05 550W -> 550
Gigabyte 480GB SSD -> 350
Bence en makul sistem budur, 8GB ekleme yaparak kullanılabilir.
Biraz daha bütçeyi zorlayabilirseniz 2. El RX580 ya da 0 GTX 1660 önerebilirim.
Biraz Bait kokusu seziyorum ya da konuyu açan arkadaş ceza aldı 😁
Konuyu takip ediyorum
Tam bir bütçe söylemen herkes için daha kolay olmaz mı?
Elbette daha kolay olur ama öyle olunca direkt bütçe sınırın da öneriler geliyor. Ben daha çok kaliteyi bozma dan herkesin belirlediği bütçeyi görmek için açtım konuyu. (bütçeniz 4000 TL'dir ama 3500'e de işinizi görecek sistem toplayan çıkar gibi)
3700₺ tutuyor buyur daha iyisini zor bulursun.Eki Görüntüle 453257
En iyi ihtimalle ekran kartı veya biraz işlemci den kısılabilir ama ram den pek emin olamadım onun yerine: "Corsair Corsair Vengeance LPX 8GB (1x8GB) DDR4 3000MHz C16 Siyah Ram - CMK8GX4M1D3000C16 827875 | Trendyol " daha iyi gibi geldi.

Son düzenleme:
Konuyu takip etmeye çalışıyorum. Sizin önerdiğiniz sistem de sanırım işlemci eksik:

Konuyu takip ediyorum

Elbette daha kolay olur ama öyle olunca direkt bütçe sınırın da öneriler geliyor. Ben daha çok kaliteyi bozma dan herkesin belirlediği bütçeyi görmek için açtım konuyu. (bütçeniz 4000 TL'dir ama 3500'e de işinizi görecek sistem toplayan çıkar gibi)

En iyi ihtimalle ekran kartı veya biraz işlemci den kısılabilir ama ram den pek emin olamadım onun yerine: "Corsair Corsair Vengeance LPX 8GB (1x8GB) DDR4 3000MHz C16 Siyah Ram - CMK8GX4M1D3000C16 827875 | Trendyol " daha iyi gibi geldi.
Dostum bir çok kişi emin değil ama kronik sorunu falan yok herhangi bir kimse de bahsetmemiş İNNO3D firması gibi düşün Türkiye ye yeni girmiş bir firma

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı