Güncel Realtek ses sürücüsü nereden indirilir?

Baran30

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Antalya/Turkey
Başlıkta da gördüğünüz gibi bulamıyorum. ASUS TUF B450 PRO anakartımın sitesinden yani buradan: TUF B450-PRO GAMING Sürücüler & Araçlar | Anakart | ASUS Türkiye indirdim ses sürücüsnü fakat bir acayip oluyor. Kulaklığı hoparlör olarak falan görmeye başlıyor. Tek bir ses sürücüsü kullanabiliyorum. En güncel Realtek ses sürücüsünü nereden indirebilirim?
Ayrıca PC bir kulaklığa bir hoparlöre geçiyor kendi kendine.

Başlıkta da gördüğünüz gibi bulamıyorum. ASUS TUF B450 PRO anakartımın sitesinden yani buradan: TUF B450-PRO GAMING Sürücüler & Araçlar | Anakart | ASUS Türkiye indirdim ses sürücüsnü fakat bir acayip oluyor. Kulaklığı hoparlör olarak falan görmeye başlıyor. Tek bir ses sürücüsü kullanabiliyorum. En güncel Realtek ses sürücüsünü nereden indirebilirim?

PC modelini yazıp aratabilirsin.

Toplama bilgisayarın ne modeli olacak?
Anakartı aratırsın uygun sürücüyü indirirsin. Konu sahibi de zaten bunu yaptığını söylemiş.

Donanım kimliği ile sürücü bulabilirsin ya da Intel driver uygulaması ile uygun sürücüleri yükleyebilirsin.

O zaman yapacak bir şey yok. Eski sürcüüyü geri yüklesin.

Hoparlör takılı bir şey izlerken, oynarken veya bir program açıksa vs. bir anda kulaklık takarsanız; izlediğiniz/kullandığınız/oynadığınız şeyin sesi hopörlörden gelir, kulaklığı taktıktan sonra açtığınız oyun vb. sesi ise kulaklıktan gelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı