Realtek ALC887 güncel ses sürücüsü nasıl indirilir?

TLoTEvil

Centipat
Makaleler
1
Sürücüleri en güncel sevdiğim için Realtek ALC887 sürücüsü arıyorum. Anakart sitesinden kurmak istemiyorum, eski oluyor.

HDAUDIO\FUNC_01&VEN_10EC&DEV_0887&SUBSYS_1458A182&REV_1003

Donanım kimliği bu. Realtek sitesinden bulamadım, resmi olarak bulabilirseniz sevinirim.
Not: Technopat üzerindeki, anakarttan da eskisini kuruyor. Daha az önce güncellendi ama hala aynı.

Sürücüleri en güncel sevdiğim için Realtek ALC887 sürücüsü arıyorum. Anakart sitesinden kurmak istemiyorum, eski oluyor.

HDAUDIO\FUNC_01&VEN_10EC&DEV_0887&SUBSYS_1458A182&REV_1003

Donanım kimliği bu. Realtek sitesinden bulamadım, resmi olarak bulabilirseniz sevinirim.
Not: Technopat üzerindeki, anakarttan da eskisini kuruyor. Daha az önce güncellendi ama hala aynı.

Baktım ama eski. Anakart sitesi daha güncel.
Önceden buna benzer bir konu açılmış hocam oraya bakmanız mantıklı olucaktır.
Orayı da daha kurmadım ama 2017 yazıyor, indirip bekliyorum güncel var mı acaba diye. Şu an 2019'u direkt Windows kurmuş durumda.

Baktım ama eski. Anakart sitesi daha güncel.

Orayı da daha kurmadım ama 2017 yazıyor, indirip bekliyorum güncel var mı acaba diye. Şu an 2019'u direkt Windows kurmuş durumda.
Hocam daha güncelini kurduysanız kullanın zaten bir bakıma sürücü desteği kesilmiş olabilir diye düşünüyorum bu serilerin tam emin değilim ama anakartın sitesinden indirseniz de problem çıkaracağını düşünmüyorum nasıl isterseniz öyle yapın siz bilirsiniz.

2021/10/05 sürücüsü var anakartta. Muhtemelen 6 ya da 8. ayın güncellenmiş halidir, neyse bu yıldan olması da bir şey. Bunu kurayım.

Sürücü her ay güncellenen bir şey değildir hocam bu kadar takıntılı olmanıza gerek yok.
Hata ya da düzeltme olduğunda sürücü güncellenir.
Güncel olmasından daha önemlisi stabil olmasıdır.
Markanın kendi sitesindeki sürücü her zaman önerilir.

Sürücü her ay güncellenen bir şey değildir hocam bu kadar takıntılı olmanıza gerek yok.
Hata ya da düzeltme olduğunda sürücü güncellenir.
Güncel olmasından daha önemlisi stabil olmasıdır.
Markanın kendi sitesindeki sürücü her zaman önerilir.
Biliyorum yine de internet sürücüsü olarak Realtek'in sitesindekini kurmayı anakarttakine tercih ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı