{GÜNCEL]World of Warcraft ve World of Warcraft:Mists of Pandaria arasındaki fark nedir?

nuklerbomb

Kilopat
Daha fazla  
14.8.2014 tarihinde D&R'a uğradım ve World of Warcraft'ın CD'lerine baktım. Büyük kutulu üstünde sadece World of Warcraft yazan bir paketimsi bir şey gördüm 50Tl'ydi. Fakat yanında normal CD kutusunda World of Warcraft:Mists of Pandaria yazan aynı fiyatta bir ürün daha gördüm. Mists of Pandaria da silinmeye çalışılmış 90 Tl etiketi vardı. Acaba Mists of Pandaria'yı alırsam normal oyun ister mi? Eğer normal büyük kutulu WoW alırsam kazık mı yerim? Aralarındaki fark nedir? Hangisini önerirsiniz? İnternette normal WoW 15.00 Euro iken Mists of Pandaria 10.00 Euro fakat normal Wow gerekir yazıyor sitesinde. Anlayanınız varsa yardımcı olabilir mi? Bu arada mecbur CD'li almak zorundayım çünkü internetim 1 MBps ve kredi kartı kullanamıyorum. :(

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı