[Güncelleme] MEB Ertelenme Haberini Yalanladı

Biliyorsunuz ki dün açtığım konuda, liselerde yapılmayan sınavların 8 Mart'a ertelendiğini yazmıştım. Bugün MEB'in Twitter sayfasından paylaşılan tweete göre, ortaya çıkan bu iddia yalanlandı. Yani 8 Mart'ta sınavlara başlanacak, vaka sayısı düşük iller ilk olarak yüz yüze eğitime geçecek gibi ifadeler kesinlikle asılsızdır.

Her şey yarın yapılacak kabine toplantısında netleşecek. Öğretmenim, kabinede alınan kararın önce valiliklere bildirilip sonra da bu kararın İl Hıfzısıhha ile birlikte yapılacak toplantıda konuşulacağını söyledi. En son olarak da verilen karar okullara iletilecekmiş.

Güncelleme: Ziya Selçuk, MEB'in asılsız iddialarına karşın sınavların tüm Türkiye'de 8 Mart'a ertelendiğini açıkladı. MEB, asılsız diyordu. Ziya Selçuk MEB'in tam tersi açıklama yapıyor.

Kaynak:

KS
S

Salih METİN

Hectopat
Makaleler
7
Vakalar bu seviyedeyken açılmaz diyorum şu an her yeri açtılar ya birkaç gün sonra vaka sayılarını göreceğiz bir de eğitim sistemimiz aşırı iyi olduğu için zaten geri kalıcaz olmayan eğitim sisteminden.
Hocam daha bugün 11 Bin vaka verdik. Diğer günleri tahmin bile edemiyorum.

ExecutioneR_

Hectopat
Yer
Hell
Yani her şey yarın mı belli oluyor ? (Pardon konu Pazar günü açılmış. Bugün açıldı zannettim.)

KS
S

Salih METİN

Hectopat
Makaleler
7
Yani her şey yarın mı belli oluyor ? (Pardon konu Pazar günü açılmış. Bugün açıldı zannettim.)
Belli oldu hocam.
Orta ve düşük riskli yerlerde tüm okullar açılıyor. Haftaya da sınavlar yapılıyor. Yüksek ve çok yüksek riskli yerlerde sadece sınav olacak.

Yeni konular

Yukarı