Güncelleme sırasında sistem gitti

Yagami_Light07

Hectopat
Yer
İzmir-Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 7 3700x
RTX 3070
16 GB Ram
X570 Anakart
Meslek
Hukuk Okuyor 2/4
Arkadaşlar Windowsum'a güncelleme gelmiş bilgisayarı kapatacakken güncelle ve kapat yaptım geri açtığımda ise siyah ekran kaldı mouse imlecin gözüküyor tüm fanlar çalışıyor kapattığımda kapatılıyor yazısı geliyor ama kullanamıyorum, neden olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptop mu? Laptop ise pili çıkartıp şarja takın ve açıldıktan sonra biraz bekleyin. Sonra bilgisayarı kapatıp pili tekrar takın ve bir daha deneyin. Dün bana da oldu böyle yapınca düzelmişti.

Arkadaşlar Windowsum'a güncelleme gelmiş bilgisayarı kapatacakken güncelle ve kapat yaptım geri açtığımda ise siyah ekran kaldı mouse imlecin gözüküyor tüm fanlar çalışıyor kapattığımda kapatılıyor yazısı geliyor ama kullanamıyorum, neden olabilir?

Şimdi hocam kilit ekranı geliyor mu?

Explorer.exe bozulmuş olabilir belki.
Siyah ekran üzerinde iken görev yöneticisini açın ve explorer.exe adlı uygulamayı kapatın sonra tekrar çalıştırın. Bende aynısı mavi ekran yedikten sonra olmuştu.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı