Çözüldü Güncelleme sonrası ekran siyah oluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Berkay4154

Kilopat
Merhaba, arkadaşlar bilgisayar Windows güncellemesi yapıyordu sonrasında yeniden başlattım güncelleme Windows başlatırken devam etti daha sonra tamamlanınca bu kısım geldi:

1605186060907.png

"Yeniden başlatıp uygun ön yükleme yükleme aygıtını seçin veya yerleştirin" diyor da yeniden başlattığım zaman BIOS ekranı sonrası ekran simsiyah oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, arkadaşlar bilgisayar Windows güncellemesi yapıyordu sonrasında yeniden başlattım güncelleme Windows başlatırken devam etti daha sonra tamamlanınca bu kısım geldi:

Eki Görüntüle 735081

"Yeniden başlatıp uygun ön yükleme yükleme aygıtını seçin veya yerleştirin" diyor da yeniden başlattığım zaman BIOS ekranı sonrası ekran simsiyah oluyor.
Ekran simsiyah oluyordan kastınız kapalı ekran gibi mi yoksa renk olarak mı siyah hani kendi ışığıyla. Eğer 2. seçenek ise mouse gözüküyor mu?

Nasıl çözdünüz?

Önyüklemede hata verdiği için işletim sistemini tekrar yüklemek durumunda kaldım. Sanırım güncelleme sırasında işletim sistemi dosyalarında bir sorun oluştu. Esasen güvenli mod ile kontrol etmeyi düşünüyordum ama BIOS dışında erişim sağlayamayınca uğraşmamak için yeniden yükledim.

Yeni konular

Geri
Yukarı