Güncelleme sonrası görüntüde bulanıklık

Mustafa Saltık

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar son zamanlarda AMD ekran kartı yazılımı güncellendi. Bu güncelleme ile menü değişti. Ve bir de yeni Windows güncellemesi de geldi. (1909 sürümü) ben 1440x900 boyutlarındaki bir monitöre sahibim. Güncellemelere kadar her şey normaldi görüntüde bulanıklık yoktu. Ve 1024x900'de kullanıyordum. Ama güncellemelerden sonra sadece 1440x900'de görüntü düzgün diğer bütün boyutlarda görüntü bulanık bunu sebebini ve çözümünü bilenler var mı? Varsa yanıtlar ise sevinirim. 1439x900'de bile görüntü kötü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eski sürücüye geri dönüp sorunu çözebilirsiniz.

Ama o zaman da mavi ekran hatası alacağım.
Arkadaşlar problemi çözdüm. Yazılımın için fabrika ayarlarına sıfırlama seçeneği var. Sıfırladıktan sonra yeniden başlatacak ve yeniden başlattıktan sonra karşınıza bir soru gelecek. Adını şu anda hatırlamadığım birkaç şey yüklenmesi için soru soracak ve oradan daha sonraya tıklayarak çözüme varabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı