Steam Güncelleme sonrası sorunlu olan dosyalar gözükmüyor

Daha fazla  
Merhaba; Steam'in yeni getirmis oldugu guncellemeyle beraber hangi dosyada sıkıntı oldugunu goremiyorum ve duzeltemiyorum. Bu yüzden sorunu cozemiyorum, yardımcı olabilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorununuz ne anlayamadım. Steam'in getirdiği güncellemeyle hangi dosyaya bakabiliyordunuz da artık bakamıyorsunuz.

Kusura bakmayın diger postu atmamısım. Steam'de eksik dosya ayrıcalıkları hatası alıyorum ve cozemiyorum. Eski cozumlere baktıgımda eksik dosya ayrıcalıkları yazısının altında hangi dosyada sıkıntı oldugu yazıyormus ama şu anda yazmıyor ve bu yuzden dosyayı bulup duzeltemiyorum.

eski
1690909514934.png

yeni
1690909553890.png

Dosya Ekleri

• 1690909543063.png
    1690909543063.png
    65,8 KB · Görüntüleme: 1
Kusura bakmayın diger postu atmamısım. Steam'de eksik dosya ayrıcalıkları hatası alıyorum ve cozemiyorum. Eski cozumlere baktıgımda eksik dosya ayrıcalıkları yazısının altında hangi dosyada sıkıntı oldugu yazıyormus ama şu anda yazmıyor ve bu yuzden dosyayı bulup duzeltemiyorum.

eski
Eki Görüntüle 1885768
yeni
Eki Görüntüle 1885770
Oyunun dosyalarının bütünlüğünü doğrulamayı denediniz mi? Kütüphanede oyuna sağ tıklayıp özelliklere ve oradan da yerel dosyalara giderek dosya bütünlüğünü doğrulamayı deneyin.

Oyun yuklu olmadıgı icin bunu yapamıyorum.
Yukarıdaki görselde bahsedilen konuma gidip downloading klasörünü bulun. Ardında klasöre sağ tıklayıp "Özelliklere" girin. Buradan "Güvenlik" sekmesine giderek "Düzenle" butonuna basın. Burada bilgisayardaki kullanıcı adınızı bulup seçin ve alttan bütün izinleri ekleyin, kaydedin ve çıkıp indirmeyi tekrar deneyin.

Eğer işe yaramazsa "Güvenlik" sekmesine tekrar dönün ve "Düzenle" butonuna basın. Açılan yeni sekmedeki "Ekle" butonuna basın. Açılan yeni pencerede yazı yazabileceğiniz en alttaki kutuya "Everyone" yazıp kaydedin. Daha sonra "Everyone" adlı kullanıcıyı seçerek bütün izinleri verin ve kaydedip çıkın. Ardından bilgisayarı yeniden başlatın ve oyunu indirmeyi tekrar deneyin.

Geri
Yukarı