Güncellemeden Sonra Bilgisayar Açılmıyor

Kurulum Diski Hazırlanışı:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kurulum:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Kurulum Diski Hazırlanışı:

Kurulum:
Bunu telefondan yükleyebilir miyim acaba çünkü yanımda PC yok.
PC'yi kapatıp, tekrar açın ve hemen F8 tuşuna sürekli basın.
Öylede olmuyor.

Sağlam bir PC den saglam USB ile RUFUS son sürümü edinip,format atın. Diskteki bilgilerimi silemem derseniz mecbur sistem geri yükleme, ya da güncelleme kaldırmayı deneyin. Zira benim sisteme kurarken çok zorlamıştı ve yedeklemelerimi silmeden kurtarabilmiştik.

Sağlam bir PC den saglam USB ile RUFUS son sürümü edinip,format atın. Diskteki bilgilerimi silemem derseniz mecbur sistem geri yükleme, ya da güncelleme kaldırmayı deneyin. Zira benim sisteme kurarken çok zorlamıştı ve yedeklemelerimi silmeden kurtarabilmiştik.
Güncelleme nasıl kaldırılır.

Denetim Masası > Programlar ve Özellikler Yüklü Güncelleştirmeleri Görüntüle butonuna bas. Güncelleme tarihine göre listeleyip ilgili update dosyalarını kaldırabilirsin.
Denetim masasına bakın, hatırladığım kadarıyla silme seçenekleri olacaktı, ayrıca bazı ana yüklemeleri kaldırmana izin vermiyor.
Arkadaşlar Windows a giremiyorum nasıl yapabilirim başka yol yok mu?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı