Güncellemeden sonra bilgisayardaki herşeyin silimesi

vedat dinç

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bana yardım edin bilgisayarımı dün güncelledim (09.11.2017 tarihinde) bu gün açtığımda her şey silinmişti. Masaüstündeki tüm ödevlerim, videolarım, yüklediğim programlar sadece geri dönüşüm kutusu vardı sanki format atılmış gibi ve bilgisayar dili İngilizce olmuş. Dili Türkçe yapmama rağmen bilgisayarı açıp kapadığımda tekrar İngilizce oluyor. Bilgisayar açıldığında da karşıma resimdeki uyarı mesajı geldi neden bu mesajı aldım bilgisi olan veya çözümünü bilen var mı? Önceden bilgisayarımı açarken şifresi vardı şifreyi kaldırdım ona rağmen bilgisayar açılırken bana şifremi girmemi istedi nasıl oluyor bu ben şifremi kaldırmıştım. Bilgisayara temiz bir format atmak istiyorum arkadaşlar yardımcı da olur musunuz ? Bilgisayarı aldığımda Windows 8 vardı burdan ücretsiz bir şekilde 10 yükselttim. Ben şimdi bilgisayara Windows 10 format attığımda bilgisayarın arkasındaki lisans kodu geçerli olacakmı olmicaksadaa nasıl gerçek lisansı görebilirim? Lütfen yardım edin her şey silinmiş bir güncelleme yaptım gitti her şey.

1510311942563-948037800.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Recuva kullanabilirsin silinen dosyalar için. HDTune gibi bir programla diskini kontrol edip temiz kurulum yapmanı öneriririm.

Hard Disk' in eskimiş veya kablolarında bir sıkıntı olabilir. Hard Disk' i çırakıp tekrar tak. Lisanans konusunda ben de senin gibi W8' den 10' a yükselttim ve sonrasında format attığımda lisasım kaybolmadı.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı