Güncellemeden Sonra Bilgisayarım Ekran Kartımı Görmüyor

Seyid1999

Hectopat
Daha fazla  
İşletim sistemim Windows 7 ve ekran kartım GT 630 ama bilgisayar ekran kartını görmüyör. Problem son Nvidia güncellemesinden sonra başladı. Ne yapmalıyım? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Beta sürücü kurduysanız, bazen Beta sürücülerde bu tarz problemler yaşanabiliyor. Stabil en son sürüme geri dönmeyi deneyin. Genede aygıt yöneticisinden ekran kartınızın parametrelerini paylaşın burada.

Tuna ve kuşsıçmığı 2014 nickli üyeler.

Öncelikle uslubunuzu bozmadan düşüncenizi belirtin.

Birincisi sorunu bilemedim diye bir kaide yok. Eski bir sisteme destek verilmesi yerine yeni bir sistem üzerinden destek verilmesi daha mantıklıdır. Konuyu açan ne donanım bilgisi vermiş ne de ayrıntılı hata bilgisi. Belki donanımsal bir sorun vardır belki de elindeki mevcut driverlar sistemle uyumsuzdur. Bunların yerine temiz 8.1 kurup otomatik driverların yüklenmesi gibi işlemler daha basittir.

İkincisi ise "dostum, arkadaşım" gibi hitap cümlelerini hiç haz etmem. Zaten sorununa yardımcı oluyorum.

Sizin amaçlarınız zaten art niyetli olduğu için gerekli cezai yaptırımı uyguluyorum. Bu şekilde eski sistemleri körü körüne savunanlara da selamları gönderiyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı