Güncellemeden sonra görüntü bağtaştırıcısı değişti

Receb Zeynal

Femtopat
Merhaba, dün akşam Radeon Software Adrenalin Edition yükledim bilgisayarı ki, görüntü bağtaştırıcılarını güncellesin. Amma ben bende olan grafik kartının AMD Radeon 530 olduğunu biliyordum amma internetde bulamadığım için Software Adrenalin'i yükledim. O da güncellemelerini yapdıktan sonra benim ekran kartı AMD Radeon R7 M440 oldu. Bu benim için bir sorun oluşturur mu yoksa oluşturmaz mı? Oluşturmazsa R7 M440 R5 530-DAN iyi midir yoksa yok mu?
Çünkü ben yeniden R5 530-yapmak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Burada sizin konunuz ile alakalı bilgiler var. Bir inceleyin derim. Ayrıca performans bakımından size istediğinizi veriyor ise ismin önemi yok derim.:)

Eğer 530'u kullanmak istiyorsan aygıt yönetiminden diğer VGA kartı disable edip kullanabilirsin. Performansında iki kartı karşılaştırıp öğrenebilirsin. Biraz araştırmacı olmak her zaman iyidir.

Eğer 530'u kullanmak istiyorsan aygıt yönetiminden diğer VGA kartı disable edip kullanabilirsin. Performansında iki kartı karşılaştırıp öğrenebilirsin. Biraz araştırmacı olmak her zaman iyidir.
Araştırmışam farklı yerlerde farklı formada yazılıyor. Bazı yerler aynı olduğu,bazları 530 ve ya eksine M440 daha iyi olduğu yazıyor amma oyun performasını henüz bilmiyorum,test etdikden sonra bun yazının altına yazacam. Amma HP.Lenova vs resmi sayfalarında fark etmediyini yazdıkları için çok da önemsemedim amma 4-5 ay Radeon 530 işletdiğim ve normal performans verdiği ve bir anda böyle değişdiği için endişeli idim. Bir daha teşekkür ederim.

Geri
Yukarı