Çözüldü Güncellemeden sonra klavye tuş görevleri değişti

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

PENUMBRA

Centipat
Daha fazla  
Bugün Windows'a güncelleme gelmişti güncelledim sonrasında klavyede bazı tuşlar anlamsız şekilde çalışmamaya başladı. Ğ tuşuna basınca başlat açılıyor tekrar basınca kapanıyor. İs tuşlarına basınca farklı yazıyor. Klavye dilini Türkçe yaptığım halde düzelmedi. Yardımcı olursanız sevinirim.

Çözüm
Bunun guncellemeyle alakasi yok, dun ben guncelledim ve boyle bir şey olmadi. Yine de her PC ayni guncellemeye ayni tepkiyi veremeyecegi icin belki guncellemeden de olabilir. Sorunun klavye mi yoksa guncelleme mi olduguny anlaman icin ilk once guncellestirmeyi kaldirmani oneririm.
Bunun guncellemeyle alakasi yok, dun ben guncelledim ve boyle bir şey olmadi. Yine de her PC ayni guncellemeye ayni tepkiyi veremeyecegi icin belki guncellemeden de olabilir. Sorunun klavye mi yoksa guncelleme mi olduguny anlaman icin ilk once guncellestirmeyi kaldirmani oneririm.

Çözüm

PC kardeşimin olduğu için anlamıyorum o işlerden ama PC açıyorum biraz oynadıktan sonra aynı sorun devam ediyor ğ tuşuna basıyorum başlat açılıyor mesela İstanbul yazacağım Google izmit üniversitesi yazıyor alakasız.

Geri
Yukarı