Güncelleştirme yapılandırılıyor hatası. Bilgisayar açılmıyor.

Recep Baltaş

Technopat
Yönetici
Katılım
14 Ağustos 2010
Mesajlar
68.416
Çözümler
808
Beğeniler
93.040
Yer
İstanbul
Diski başka bir PC'ye takarak veya USB belleten Linux tabanlı bir araç boot ederek halletmiştir diye tahmin ediyorum.

İlk mesajda format atın dememin nedeni, Deep Freeze'in son sürümünün kullanıldığını düşünmemdir. Fakat eski sürüm kullanılıyorsa Deep Unfreezer ile yazılım devre dışı bırakılabiliyor.

İnternet Kafeci arkadaşlardan da özür diliyorum. Genelleme yapmakta yanlış yaptım. Bir kişinin hatasını bütün internet kafecilere atfetmek doğru değildi, haklısınız. Öte yandan İnternet Kafe sahibi çoğunluğun ne durumda olduğunu kendi forumlarınızda da görüyorsunuzdur diye tahmin ediyorum.

İyi Çalışmalar.
 

ibrahim doğan

Hectopat
Katılım
14 Eylül 2014
Mesajlar
1
Beğeniler
0
Selam ben DELL inspiron 3521 kullanıyorum PC yi acarken( windows guncellestirmeleri yapilandirilamadi degisiklikler geri aliniyor bilgisayarinizi kapatmayin yaziyor yaziyor ve saatlerce bekletiyor sonuçta acilmuyor bu konuda bana yardimci olacak arkadaş varmi şimdiden tesekkur ederim

Recep bey yardimci olursaniz sevinirim
 

EmreEfe

Hectopat
Katılım
14 Kasım 2015
Mesajlar
240
Beğeniler
87
Aynı sorun ile bende karşı karşıyayım şu an elimde 2 tane diz üstü bilgisayar var 1 tanesinin HDD'ini çıkarıp dönüştürücü kablo ile diğerine bağladım, DeepFreeze i sildim. Şuan güncelleme yapıyor düzelir mi? Düzelmedi HDD takılı yanıtlarınızı bekliyorum.
@samet67671 @Murat5038
 
Son düzenleme:

Yeni konular

Yukarı