Çözüldü Güncelleştirmeler "devam ediyor" ekranında takılı kaldı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Vınnnn

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. Windows 11 kullanıyorum. Öylesine bilgisayarı Japonca yapayım sonra düzeltirim dedim. Başladım indirmeye. Uzun süreceğini anlayınca sildim. Sonra Türkçe baştaydı geri onu İngilizceye aldım. Valorant oynamak için bilgisayarı yeniden başlattım. Yeniden baslat tuşuna bastığım gibi güncelleştirmeler devam ediyor. Lütfen bilgisayarınızı açık tutun ekranında kaldı. Hiçbir şey indirmedim.
Güncellemede yoktu bilgisayarda. 10 dakika oldu. Ne yapmalıyım? Neden böyle oldu?

Çözüm
Alt Tab atınca bir guncellestirme ekrani bir de sign-in... Diye bir şey gozuktu.

Bekledim ve düzeldi. Yaklaşık 5 dakika önce düzeldi.
Kapat aç yap 10 dakika çok uzun bir süre.

Windows dosyaları bozulmaz mı? Normalde bende kapat aç yapaktim hocam fakat korktum bir şey olur diye. Ama aynı zamanda hiçbir şey indirmedim. Yani kapat aç yaparsam belki bir şey olmayabilir de. Biraz daha bekleyecegim.

Windows dosyaları bozulmaz mı? Normalde bende kapat aç yapaktim hocam fakat korktum bir şey olur diye. Ama aynı zamanda hiçbir şey indirmedim. Yani kapat aç yaparsam belki bir şey olmayabilir de. Biraz daha bekleyecegim.
Herhangi bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum. Ama yine de beklemesi size kalmış kesin net bir şey diyemem ama ben kapatırdım.

Alt Tab atınca bir guncellestirme ekrani bir de sign-in... Diye bir şey gozuktu.

Bekledim ve düzeldi. Yaklaşık 5 dakika önce düzeldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı