Günde 11 saat çalışacağım

Sadece 1 sezonda bilgisayar, fotoğraf makinesi aldım. Üstüne para arttırıp okulda da parasız kalmadım açıkçası.
Kağıt üstünde asgari maaş yazıyordu ama tip box ve elden verilen tiplerle 6K doğrultuyordum.
11 saat esnaf kölesi olacağına turist derdi çekmek daha mantıklı.
Elin yüzün düzgünse çalışmak daha da eğlenceli oluyor

Gelebiliyorsan turizm bölgelerinde de şansını dene. En azından otelde komi olursun. Kahvaltı ve akşam büfesi açıldığında ilk yarım saat yoğun olur. Geri kalan vakitlerde fzla iş olmaz.
Profil gifini çok beğendim buraya atabilme şansın var mı? (aldım)

Anlamadım. Sarelleli ekmek + Niğde gazozuna mı çalışalım?
Hocam nerde buyudunuz anlayamadim cok anlaminda demedim.Cok az asgeri ucret garson icin ben komilik yapıyorum 6k falan alıyorum fazlaasi bile oluyor bazen Antalyada.

@Eternal FİRE Bazı kişiler 11 saat çalışmaya 4250 TL iyi bile demişler de, sizi de onlarla hemfikir zannettim. Keşke Antalya, İstanbul gibi büyük yerlerde yaşıyor olsam.

Yaz tatillerinde daha fazla çalıştığımı hatırlıyorum. 11 saat bence pek bir şey değil. Daha fazla mesai yapan ve karşılığını alamayan insanlar da var.

Yaz tatillerinde daha fazla çalıştığımı hatırlıyorum. 11 saat bence pek bir şey değil. Daha fazla mesai yapan ve karşılığını alamayan insanlar da var.
Ben de günde 12 saat 50 liraya çalıştığım günleri hatırlıyorum. 16 saat çalıştığım oluyordu. Ancak kendimi bu kadar ezdirmem doğru mu ki?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…