Günde 12 saat çalışarak kaynak bitirmek

Merhaba, elimde 106 tane deneme oldu, bir günde hem deneme çözüp, konu çalışıp, test kitabından test çözmek mümkün müdür?

AYT matematik neredeyse bitti. LTİ üçlüsüne odaklanıyorum. Ama bir kaynak daha bitiriyorum yanında.

Hedefim 50 bin civarı sayısal.

9 saat uyusan, 1,30 saat yeme içme de etti 10,30 saat. Hadi 1 saatte tuvalet ihtiyacı diyelim etti sana 11,30 saat. 12 saat ders çalışacağım diyorsunuz etti mi sana 23.30 saat, etti.

Şimdi size bir sorum olacak sizin kendi sosyal hayatınız var mı yok mu?

Ben cevap vereyim tabii ki kendi sosyal hayatınız var peki bu kendi sosyal hayatınızı 30 Dakika'da nasıl bitireceksiniz?

Robot değilsiniz sonuçta, çalışın ama bu kadar fazla değil, yarardan çok zarar getireceğine inanıyorum bu kadar fazla çalışmanın. Günde 7 8 saat yeter de artar bile bence.

Son düzenleme:
Bünyenin kaldıracağını düşünüyorsan olabilir. Ama denemeleri 2 günde bir yapsan daha iyi olur. Şahsen 2 günde bir Türkçe ile Matematik branş denemesi yapıyorum kendime. Haftada 1 tane de genel deneme oluyorum. Sen de böyle yapabilirsin. Son aya gelince kendini denemelere verirsin. 106 deneme biter rahatça.

Ama bir kaynak daha bitiriyorum yanında.

Konuları tamamen bitirdikten sonra 1-2 haftada 1 soru bankası daha kapatılabilir bence.

Ama 50K için bu kadar kasmaya gerek yok bence. Bu çalışma ile giderseniz 3 basamaklı sıralamalarla bile oynarsanız. İyi çalışmalar.

İnanın o kadar çalışmaya gerek yok. Verimli bir şekilde çalışsanız size 4 saat bile yeterli olur. Bir süreden sonra beynin değişik çalışmaya başlar robot gibi olursun fakat size kalmış bir şey.

9 saat uyusan, 1,30 saat yeme içme de etti 10,30 saat. Hadi 1 saatte tuvalet ihtiyacı diyelim etti sana 11,30 saat. 12 saat ders çalışacağım diyorsunuz etti mi sana 23.30 saat, etti.

Şimdi size bir sorum olacak sizin kendi sosyal hayatınız var mı yok mu?

Ben cevap vereyim tabii ki kendi sosyal hayatınız var peki bu kendi sosyal hayatınızı 30 Dakika'da nasıl bitireceksiniz?

Robot değilsiniz sonuçta, çalışın ama bu kadar fazla değil, yarardan çok zarar getireceğine inanıyorum bu kadar fazla çalışmanın. Günde 7 8 saat yeter de artar bile bence.

Sosyal hayatım, buradan ibaret.
Bünyenin kaldıracağını düşünüyorsan olabilir. Ama denemeleri 2 günde bir yapsan daha iyi olur. Şahsen 2 günde bir Türkçe ile Matematik branş denemesi yapıyorum kendime. Haftada 1 tane de genel deneme oluyorum. Sen de böyle yapabilirsin. Son aya gelince kendini denemelere verirsin. 106 deneme biter rahatça.

Konuları tamamen bitirdikten sonra 1-2 haftada 1 soru bankası daha kapatılabilir bence.

Ama 50K için bu kadar kasmaya gerek yok bence. Bu çalışma ile giderseniz 3 basamaklı sıralamalarla bile oynarsanız. İyi çalışmalar.
İlk defa sınava gireceğim, girdiğimde arkada gözüm kalsın istemiyorum. İnşallah girebilirim 3 basamaklı sıralamalara.
Diğer dersler ne durumda?
AYT biyoloji bitti gibi, AYT Fizik ve kimya da biraz gerideyim.

Yaptığımı söyleyeyim sana bu aylarda fasikül denemeleri oluyor onları alıp çözsen sana daha çok yarar sağlar bir gün ayt fen denemesi alırsın 40soru çözersin diğer gün 40soru tyt mat çözersin yanında konularını çalışırsın kendini son aya sakla o zaman zaten her gün 1 tyt 1 ayt çözeceksin ek olarak bu çalışmaya 50bin sanki düşük kalmış sen bi 10binleri düşün

Yeni konular

Geri
Yukarı