Günde 2 Saat Çalışma ile Bilgisayar Programcılığı Tutar mı?

Hocam haftada 3 gün staj stajda bilgi işlem bölümündeyim ve staj ders çalışma olmuyor hocam stajda çalışma yapayım dedim gürültü çok oluyor okuduğunu anlama imkansız her akşam düzenli çalışıyorum

Aslında gürültülü ortamda ders çalışmak üniversite sınavı için yararlı bir şey. Çünkü sınavda başına ne geleceğini bilemezsin. Gittiğim dershanenin kapısında çalar saat satan adam vardı, saatlerin alarmlarını çalarak satardı (Dilko-Kadıköy :LOL:, saatçi hala orada). Hocalar da öğrenciler sinir olmasına rağmen adama hiçbir uyarı yapmadılar. Sen sınav olurken ambulans gelebilir, birisi bayılabilir, karşındaki kalemini sallayabilir.

Hatta bana hödük bir gözetmen sınavımın iptal olabileceğini söylemişti - sebep de paragraf sorularının altını çizmemdi. İptal olmadı. Ama aynı şeyi söylediği arkadaşım denemelerde benden çok daha başarılı olmasına rağmen dikkati dağılıp morali bozulduğu için beklediğinden çok daha az sayıda doğru çıkarmıştı. (Eskiden yabancı dil okuyan az olduğu için sınıf arkadaşınla aynı sınıfta YDS'ye girmek sıradan bir şeydi.)

2006zedelerden misiniz hocam :)
Ben de o değişik sınavla yerleşmiştim üniversiteye.

:eek: Evet. Bir de ben dil bölümündeydim. Matematikten kurtuldum derken kabusum yeniden hortlamıştı.

:eek: Evet. Bir de ben dil bölümündeydim. Matematikten kurtuldum derken kabusum yeniden hortlamıştı.
Ah o trogonometri, limit soruları efsaneydi. Tanım sormuşlardı, ezber sorular vardı.
Hayatımda hiç görmediğim konular ve sorular çıkmıştı karşıma. Sigaraya bu sınav sistemi değişikliğinin ilanından sonra başlamıştım zaten :(

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı