Günde 6 yumurta yeter mi?

omurkayracakir

Hectopat
Daha önceden fitnessa gidiyordum ancak sakatlanmaktan ötürü 1 hafta ara verdim ve daha da gitmek istemedim. Yaklaşık 1 sene gitmedim şu ana kadar. Geri başlayalı 2 hafta oluyor. Vücudumdaki yağ oranı tahminen %18 ila %22 arası diye düşünüyorum. Mevcut kilom ise 71. çok bir ağırlık kaldırıyorum ancak özetlemem gerekirse bench press 70 kg, dumbell 15kg, suat 60kg, t bar row 45-50 kg. Bir video izledim. Eğer dediği doğru ise bu zamana kadar yanlış biliyormuşum. Bulk ve definasyon dönemleri ya profesyonel ya da ilaç kullanmış kişilerde işe yararmış. Şu anlık aklımda bir plan var. Sabah 3, öğlen 3 yumurta yiyicem. Malûm Türkiye şartlarından kaynaklı da akşam ve varsa onu yerim. Ara öğün tüketmeyi düşünmüyorum. Kalori açığı oluşturup kilo verir ve de yağ yakarım ardından sağlıklı bir şekilde kilo alırım yağsız diye düşünüyorum. Amacım %12 yağ oranlarına ulaşmak. 6 ay kesintisiz böyle gitmeyi düşünüyorum. Günlük 6 yumurtanın zararlı olacağını düşünmüyorum. Tavsiyesi olan veya yanlış yapıyorsun diyen varsa dinlemekten zevk duyarım.

Geri
Yukarı