Gündelik Kullanım İçin Uygun Fiyatlı Dizüstü Bilgisayar Önerisi

Oyun oynamayacaksa Ryzen 3 2200U ve i5 7200U işlemcili bilgisayarlara bakabilir.
Önerdim zaten yukarıda. Şöyle tekrar linki yenileyeyim. Lenovo V130 Intel Core i3 7020U 8GB 240GB SSD Freedos 15.6" Fiyatı
8GB RAM-2133Mhz
Intel Core i3 7.nesil işlemci
240GB SSD
1920 x 1080 ekran
Mis gibi bilgisayar. Ne eksik ne fazla tam günlük kullanım için. Daha uygun fiyata bu özelliklere sahip başka bilgisayar bulamadım ben. Ha ben kız arkadaşıma bir sistem almayı düşünüyorum bu sene ufak tefek oyun oynuyor o arada. Şunu alırdım ben olsam HP 250 G6 Intel Core i3 7020U 8GB 500GB Radeon 520 Windows Fiyatı Bir tek SSD'si eksik bunun. Onuda 150-200 verir sonradan takılabilir. Bu iki bilgisayar güzel. Alıcı arkadaş bu ikisi arasından birisini tercih etsin.

Buna gerek yok oyun oynamayacağını söylüyor niye ayrıca 1000 lira artıdan para versin? @Emirhanekinci size önerdiğim bilgisayarlar sizin için fazlasıyla yeterli. Bahsettikleriniz oldukça düşük özelliklere sahip, verilen paraya değmeyecek bilgisayarlar. Yukarıda size söylediğim bilgisayarı alın gönlünüz ferah olsun verdiğiniz parayı sonuna kadar hakedecek bir bilgisayar.
Hocam 500₺ fazla verip i5 kalitesinde bir işlemci + harici grafik birimi almak daha mantıklı bence. Bir SSD takviyesi ile uzun yıllar pişman etmez gündelik kullanımda. Bütçe belirtilmemiş ve benim için günümüz koşullarında 3000₺ pahalı bir mebla değil. Attığınız model 240 GB SSD içeriyor hız açısından problem olmasa da depolama isteniyorsa her türlü HDD takviyesi şart.

Hocam 500₺ fazla verip i5 kalitesinde bir işlemci + harici grafik birimi almak daha mantıklı bence. Bir SSD takviyesi ile uzun yıllar pişman etmez gündelik kullanımda. Bütçe belirtilmemiş ve benim için günümüz koşullarında 3000₺ pahalı bir meblağ değil.
Pardon? Adam belirtmiş parası yoksa almayabilir. Benimde 400 TL eksiğim vardı bilgisayar lazımdı bir düşük performanslı olanı almıştım.

2000 TL gibi bir bütçem var.

Pardon? Adam belirtmiş parası yoksa almayabilir. Benimde 400 TL eksiğim vardı bilgisayar lazımdı bir düşük performanslı olanı almıştım.
Bütçeyi görmedim hocam özür dilerim :)

Hocam 500₺ fazla verip i5 kalitesinde bir işlemci + harici grafik birimi almak daha mantıklı bence. Bir SSD takviyesi ile uzun yıllar pişman etmez gündelik kullanımda. Bütçe belirtilmemiş ve benim için günümüz koşullarında 3000₺ pahalı bir mebla değil.
Dostum bak adama faydası olacak mesajlar üstte kalıyor. Adamın kriterleri belli. Günlük kullanım için alacağım, ucuz olsun, oyunla işim yok diyor. 3020 liraya sen önermişsin bilgisayarı içinde SSD yok. 200 lira SSD alsın hadi. 3220 lira gücünün 4te1'ini kullanmayacağı bir bilgisayara para verecek adam. Gerek yok. Sana göre para olmayabilir ama bu adam için para olabilir. Günlük kullanım için yeni nesil bir i5 gereksiz. Grafik işlemcisi yine gereksiz. Ne gerekli 8GB RAM gerekli, 1080p ekran gerekli, SSD gerekli, sistemi döndürecek kadar bir işlemci gerekli. Daha yeni verdiğim linkteki bilgisayar hepsini karşılıyor. Yeterli bu kullanıcımız için.
Asla oyun oynamam diyorsanız bu => Lenovo V130 Intel Core i3 7020U 8GB 240GB SSD Freedos 15.6" Fiyatı
Belki ufak tefek arada oyunlara bakarım diyorsanız bu => Daha ucuza daha performanslı ürün önermeyecekseniz bu altta kalsın ki arkadaşa faydamız dokunsun. İyi forumlar.

Dostum bak adama faydası olacak mesajlar üstte kalıyor. Adamın kriterleri belli. Günlük kullanım için alacağım, ucuz olsun, oyunla işim yok diyor. 3020 liraya sen önermişsin bilgisayarı içinde SSD yok. 200 lira SSD alsın hadi. 3220 lira gücünün 4te1'ini kullanmayacağı bir bilgisayara para verecek adam. Gerek yok. Sana göre para olmayabilir ama bu adam için para olabilir. Günlük kullanım için yeni nesil bir i5 gereksiz. Grafik işlemcisi yine gereksiz. Ne gerekli 8GB RAM gerekli, 1080p ekran gerekli, SSD gerekli, sistemi döndürecek kadar bir işlemci gerekli. Daha yeni verdiğim linkteki bilgisayar hepsini karşılıyor. Yeterli bu kullanıcımız için.
Asla oyun oynamam diyorsanız bu => Lenovo V130 Intel Core i3 7020U 8GB 240GB SSD Freedos 15.6" Fiyatı
Belki ufak tefek arada oyunlara bakarım diyorsanız bu => Daha ucuza daha performanslı ürün önermeyecekseniz bu altta kalsın ki arkadaşa faydamız dokunsun. İyi forumlar.
Sağolun,oldukça yardımcı oldunuz iyi forumlar dilerim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı