Uygun fiyatlı dizüstü bilgisayar önerisi

Tunahan Arık

Hectopat
On yüz bin milyon tane aynı konudan var farkındayım fakat herkesin ihtiyacı farklıdır diye düşünerek kendim de açıyorum. Bilgisayar mühendisliği bölümünde kullanmak için (boş zamanlarda oyun için de kullanırım) bu aralar uygun fiyatlı bilgisayar öneriniz var mı? Malum dolar 10 lira olmadan halletmek lazım bu ihtiyaçları :(.
Bu arada bilgisayar almadan bu bölümde ne kadar idare edebilirim?

Gelecek olan yorumlar:

Bütçe nedir?

Oyun oynayacak mısınız?

Moderatörler böyle konulara nasıl izin veriyor ya?

Bütçe belirtmedim çünkü kafamda hiç bir şey yok şu anda. Ben olsam bu aralar şunu alırdım diyeceğiniz fiyat-performans ürünlerini soruyorum. Oyun oynayacağımı da belirtmiştim aslında.

Bütçe belirtmedim çünkü kafamda hiç bir şey yok şu anda. Ben olsam bu aralar şunu alırdım diyeceğiniz fiyat-performans ürünlerini soruyorum. Oyun oynayacağımı da belirtmiştim aslında.

Bunlarla oyun mu oynanır, benim attığım linkteki bunları ezer, benim attığım linkteki daha iyi onu alsın bence.

Arkadaşlar Acer G225HQ monitörün fişini takınca (PC'ye bağlı olsun olmasın) düğme ışığı da ekran da saniyede bir pıt geliyor pıt gidiyor (yeni açılıyor, ısınma yok). Kabloda, ekran kartında, kasada falan sıkıntı yok. Lütfen yardım edin.

Arkadaşlar Acer G225HQ monitörün fişini takınca (PC'ye bağlı olsun olmasın) düğme ışığı da ekran da saniyede bir pıt geliyor pıt gidiyor (yeni açılıyor, ısınma yok). Kabloda, ekran kartında, kasada falan sıkıntı yok. Lütfen yardım edin.

Yeni konu açın lütfen, kurallar sebebinden de.

Yeni konular

Geri
Yukarı