Güneş dünyaya mı yaklaşıyor?

Bakın mesela rastgele bir otoyoldan örnek vereyim.

2022 Görüntüsü:
1702588774509.png

2014 Görüntüsü:

1702588811584.png

Hava kapalı demeyin, 2015'de bu kadar bulut yok gördüğünüz gibi. Ama normal? Parlak değil o kadar.

1 metre yaklaşsak kavrulup gideriz diyen din hocalarına karşı çıkmanız hiç hoş değil.

Muhtemelen uzaklaşıyordur ama çok çok az. Sıcaklığın artma sebebi sera etkisi falan. İklim değişikliği sağ olsun yeri geliyor soğuk oluyor, yeri geliyor sıcak oluyor.

Sokak görünümünden güneşe bakmak çok saçma. Gün içi zamanı, tarih olarak çevresinde olan hava olayları vb. şeyler yüzünden her türlü gözükebilir.

1 metre yaklaşsak kavrulup gideriz diyen din hocalarına karşı çıkmanız hiç hoş değil.

Muhtemelen uzaklaşıyordur ama çok çok az. Sıcaklığın artma sebebi sera etkisi falan. İklim değişikliği sağ olsun yeri geliyor soğuk oluyor, yeri geliyor sıcak oluyor.

Sokak görünümünden güneşe bakmak çok saçma. Gün içi zamanı, tarih olarak çevresinde olan hava olayları vb. şeyler yüzünden her türlü gözükebilir.
Bilmiyorum hocam, o zamanlarda da hayattaydım yani saçmaladığımı düşünmüyorum, 2020'den sonra bayağı değişik havalar olmaya başladı.

Ben gerçekten saçmalamadığıma inanıyorum, yaşadım o yıllarda. Hava daha farklıydı. Şimdi kavruluyorum ve Güneş çok parlak gerçekten. Aradaki farkı anlamayacak kadar aptal değilim arkadaşlar. Lütfen ona göre cevap verin.

2020'den sonra Güneş'in Dünya'ya yaklaştığını düşünüyorum. Haritalardan eski tarihlere baktım, Güneş daha uzaktaydı ve serin bir hava vardı diye düşünüyorum. Ama şimdi çok sıcak ve Güneş sanki daha parlak. Siz de böyle düşünüyor musunuz?
Dunya ve Gunes duz birader ne anlatiyorsun (!)
Olmasi zor birsey bu dedigin. Sera etkisi yuzunden muhtmelelen sicaklik degisimleri.

Geri
Yukarı