Güney Kore'den PS5 almak

anilbuldu

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Yönetmen / Görüntü Yönetmeni
Öncelikle herkese iyi sosyaller diliyorum. Bir ikinci el satış sitesinde Güney Kore'den alınmış sıfır CFI-1218b seri kodlu, dijital PS5 var. Yanında sıfır kutusunda ikinci DualSense ile piyasaya göre uygun bir fiyata bırakıyor kendisi. Güney Kore PS5'i Türkiye'de istediğim gibi kullanabilir miyim? Oyun ya da bölge kısıtlaması gibi şeyler var mı? Direkt olarak en üst paket PS network aboneliği ile kullanmayı düşünüyorum fakat bu konuda bir bilgim olmadığı için sizlere danışmak istedim. Verdiğiniz her cevap için şimdiden teşekkür ederim.

Fiyat çok mu gizli dostum? Her yerden alınır cihaz da önemli olan fiyat, fiyat bilmeden neye göre alınır ya da alınmaz diyeceğiz?

Yok hocam fiyat çok gizli değil. Hatta hiç gizli değil. Kaldı ki zaten sorduğum şey "bu fiyata bu alınır mı?" değil. Siz bir bilginiz var ise bölge sorunu olur mu olmaz mı onu cevaplayacaksınız. Çünkü dediğim gibi benim için önemli bölge sorunu ya da oyun açmama muhabbetinin olmaması. He yok illa fiyatı öğrenip cevaplamak istiyorsanız 13K'ya bırakıyor cihazı dediğim şekilde.

Kullanabilirsiniz bir sorun olmaz. Artık bölge olayı kalmadı.

Teşekkürler hocam.

Çakma çıkma ıhtımalı yok mu veya garanisiz olma durumu.
Çakma PS5 ben daha duymadım çakmayı da ayırt edecek kapasitededir herhalde insanımız diye düşünüyorum. Garantiye gelecek olursak garantisi burada geçmez aldığı yerde geçer bir sorun yaşarsa oradaki Sony servise göndermek zorunda.

Çakma çıkma ıhtımalı yok mu veya garanisiz olma durumu.

PlayStation'ların henüz çakmasının yapılabildiğini duymadım, görmedim hocam. İlk PlayStation'dan 4Pro'ya kadar olan tüm modellere sahip oldum. Çakma PlayStation'ı direkt olarak gerek menüden, gerek gamepadten, gerek malzeme kalitesinden gerekse görünüşünden, hadi hiçbir şeyden olmadı açabildiği oyundan, verebildiği FPS'ten anlar insan. Yani umarım öyledir ve sadece ben değil, insanımız bunu ayırt eder diye düşünüyorum.

Çakma PS5 ben daha duymadım çakmayı da ayırt edecek kapasitededir herhalde insanımız diye düşünüyorum. Garantiye gelecek olursak garantisi burada geçmez aldığı yerde geçer bir sorun yaşarsa oradaki Sony servise göndermek zorunda.

Çakma konusunda söylediğimize kesinlikle katılıyorum hocam. Garanti konusuna gelecek olursak cihaz TR garantili olmadığı sürece muhakka aldığınız yere (ülkeye) göndermek zorundasınız garantiden karşılanacak bir işlem için. Bunu da insanımız biliyordur herhalde.

PlayStation'ların henüz çakmasının yapılabildiğini duymadım, görmedim hocam. İlk PlayStation'dan 4Pro'ya kadar olan tüm modellere sahip oldum. Çakma PlayStation'ı direkt olarak gerek menüden, gerek gamepadten, gerek malzeme kalitesinden gerekse görünüşünden, hadi hiçbir şeyden olmadı açabildiği oyundan, verebildiği FPS'ten anlar insan. Yani umarım öyledir ve sadece ben değil, insanımız bunu ayırt eder diye düşünüyorum.

Çakma konusunda söylediğimize kesinlikle katılıyorum hocam. Garanti konusuna gelecek olursak cihaz TR garantili olmadığı sürece muhakka aldığınız yere (ülkeye) göndermek zorundasınız garantiden karşılanacak bir işlem için. Bunu da insanımız biliyordur herhalde.

Kore'den tanıdığım alıp sipariş vermiş kargoya.
Gelirken getirecek garanti işinde sıkıntı olur mu acaba bir de PS5'in linkini atabilirim incelemek istersen sende.

Kore'den tanıdığım alıp sipariş vermiş kargoya.
Gelirken getirecek garanti işinde sıkıntı olur mu acaba bir de PS5'in linkini atabilirim incelemek istersen sende.

Yani garanti işi dediğim gibi hocam, garantisi burada geçmiyor. Aldığınız yere göndermeniz gerecek garantilik bir durumda. He bana “şu zamana kadar aldığın PlayStation'larda garantilik bir durum ya da tamirlik bir şey yaşadın mı?” diye. Cevabım kesinlikle “hayır” linkini gönderebilirsin hocam, merak ettim, bakarım bende.

Geri
Yukarı