Güneysu teknoloji güvenilir mi?

Qertzy

Hectopat
N11 ve Trendyol üstünden ekran kartı satıyorlar. Daha önce bu mağazadan alışveriş yapan var mı? Güvenilir mi?

Bu firmadan pahalı bir ürün aldım ve garanti belgesini yollamadılar. İletişime geçtim bana "endeks bilişim" diye başka bir firmanın websitesini atıp oradan garanti belgesini indirmemi istediler. Ben de garanti belgesinin amacının üzerinde alım tarihinden itibaren geçerli olmak üzere olması gerektiğini ve bu şekilde internetten herkesin ulaşabileceği bir "garanti belgesi"nin hiçbir manaya gelmeyeceğini anlattım ama anlamamış gibi yaptılar. Belki faturayı kullanarak garantiden faydalanılabilir ancak ben yine de ürünle birlikte gönderilmiş olması gerektiğini düşünüyorum.

Son düzenleme:
Bu firmadan pahalı bir ürün aldım ve garanti belgesini yollamadılar. İletişime geçtim bana "endeks bilişim" diye başka bir firmanın web sitesini atıp oradan garanti belgesini indirmemi istediler. Ben de garanti belgesinin amacının üzerinde alım tarihinden itibaren geçerli olmak üzere olması gerektiğini ve bu şekilde internetten herkesin ulaşabileceği bir "garanti belgesi"nin hiçbir manaya gelmeyeceğini anlattım ama anlamamış gibi yaptılar. Belki faturayı kullanarak garantiden faydalanılabilir ancak ben yine de ürünle birlikte gönderilmiş olması gerektiğini düşünüyorum.

Fatura ile garantiden faydalına biliyor.

Geri
Yukarı