Günlük 2 lira kazanarak ne yapılmalı?

Arkadaş 2 lirayla ne yapabilirim demiş. Biriktirip Steam cüzdan kodu alabilirsin demişsin. Oyunu gerçek hayatında ne işe yaracak? Aklınız fikriniz oyun olmuş.
1. Arkadaşın güzel bir sistemi var, her oyunu oynayabilecek seviyede PC'si olduğu için önerdim.
2. Oyun eğlence aracıdır, eğlenmesini istediğim için bunu önerdim.
3. Aklınız fikriniz oyun olmuş derken sizi 30 yaşındaki birine benzettim. Öyleyseniz söyleyin oyunların kötü olmadığını anlatalım :)

Herkes bomboş tavsiyeler vermiş. Dürüm ve dönerin ne faydası olabilir? Onları alıp yemekle, hiç yememek arasında hayatınızda ne gibi farklılık gözlenir?
Muhtemelen 5 bin liranız var ve banka faizinden geliyor bu para. Bırakın biriksin.
Karnını doyurur. 2 TL ile ne yapmasını bekliyordun ya da 1 ay bekleyip 5 litre yağ alabilir, eve katkı sağlar. :D

1. arkadaşın güzel bir sistemi var, her oyunu oynayabilecek seviyede PC'si olduğu için önerdim.
2. oyun eğlence aracıdır, eğlenmesini istediğim için bunu önerdim.
3. aklınız fikriniz oyun olmuş derken sizi 30 yaşındaki birine benzettim. Öyleyseniz söyleyin oyunların kötü olmadığını anlatalım :)

O kadar Adobe programları var. Online kurslar var. Yatırım siteleri var. Oyunda belli bir yere kadar eğlenir sonra biter gider parası çöp olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı