Günlük dizüstü bilgisayar tavsiyesi

ZippoTurkey

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Kalite Kontrol Sorumlusu
Merhabalar,

Kız arkadaşıma günlük işleri için (internette gezinmek, dizi, film vb.) şeyler yapmasını sağlayacak bir laptop alacağız aşağıya bıraktığım linklerden hangisi bunlar için idealdir?

Şimdiden çok teşekkür ederim.😇

Not: Lütfen ikinci el al tavsiyesinde bulunmayınız, sıfır tercihimizdir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar,

Kız arkadaşıma günlük işleri için (internette gezinmek, dizi, film vb.) şeyler yapmasını sağlayacak bir laptop alacağız aşağıya bıraktığım linklerden hangisi bunlar için idealdir?

Şimdiden çok teşekkür ederim.😇

Not: Lütfen ikinci el al tavsiyesinde bulunmayınız, sıfır tercihimizdir.
Hocam bütçeniz nedir?

1 ay önce 4300 TL’ye almıştım ben bu laptopu. Şu an hiçbiri fiyatını haketmiyor bence. Acil değilse piyasa doyana kadar beklemek lazım. Uzaktan eğitim olayını fırsata çevirdiler iyice.

1 Ay önce 4300 TL’ye almıştım ben bu laptopu. Şu an hiçbiri fiyatını haketmiyor bence. Acil değilse piyasa doyana kadar beklemek lazım. Uzaktan eğitim olayını fırsata çevirdiler iyice.

Yukarıda yazdığım gibi fazla önemli bir şey yapmayacak boş boş internette gezinecek hafta belki 2 kere bile açmayacak laptopu ama gerçekten piyasa uçmuş.

Evet fırsatçılık var da dolar da artıyor be hocam :(
Olsa olsa 300-400 artar. Yoğun talep olunca fiyatları çok abarttılar.

@ZippoTurkey Huawei gerçekten şık, kullanışlı ve donanım olarak da dediğiniz kullanıma fazlasıyla yeterli. Fiyatı uygun geldiyse onu alabilirsiniz. Belki mağazalarda indirim de yakalanabilir. Biraz zor ama belli de olmaz. :)

Geri
Yukarı