"Günlük dosyası: SrtTrail.txt" hatası

Perflame

Decapat
Daha fazla  
Windows update gerçekleştirirken bilgisayarım kapandı. Tekrar açtığımda mavi ekran geldi ve direkt otomatik onarma ekranına attı, tekrar tekrar aynı şey olunca cmd'den otomatik onarımı kapattım ama bu sefer bu hata karşıma çıktı.

İşe yarayacağını sanmıyorum ancak onarma ekranında başlangıç onarmayı dener misiniz? Ya da oluyorsa bir önceki güncelleştirmeye dönmek gibi bir şey olacaktı onu da dener misiniz?

İşe yarayacağını sanmıyorum ancak onarma ekranında başlangıç onarmayı dener misiniz? Ya da oluyorsa bir önceki güncelleştirmeye dönmek gibi bir şey olacaktı onu da dener misiniz?

Sonuç aynı.

SSD kullanıyorum şu an bir şekilde sistem dosyalarına ulaştım ve gördüm ki Windows dosyaları E: diskine kurulmuş ve C: Sistem Ayrıldı hatası var. SSD kullanıyorum acaba sorun ondan mı?

E: ve F: diskide sonradan oluşturulmuş

Dosya Ekleri

• 16989190675103645626505502986356.jpg
    16989190675103645626505502986356.jpg
    210,6 KB · Görüntüleme: 9
Son düzenleme:
Sonuç aynı.

SSD kullanıyorum şu an bir şekilde sistem dosyalarına ulaştım ve gördüm ki Windows dosyaları e: Diskine kurulmuş ve C: Sistem ayrıldı hatası var. SSD kullanıyorum acaba sorun ondan mı?

E: Ve F: Diskide sonradan oluşturulmuş.

Elinde USB varsa ona bir Windows yazdır, sonra onu BIOS üzerinden çalıştırıp format ekranında bilgisayarımı onar yap. Yoksa SFC /scannow komutunu da deneyebilirsin. Bozuk sistem dosyalarını vs. tarar.

Geri
Yukarı