Günlük Ev Kiralamak

Rica ederim dostum, sahibinden.com üzerinden kısa bir araştırma yaptıktan sonra aradığını bulabilirsin. Arayıp iyice konuş pazarlık yap, hepsi fiyatı düşürür :)

Silivride buldum. Plajı güzel olduğu için baktım oraya 50-80 TL arası linki bırakayım. Fakat bunlara dediğin gibi denetleme tarzı şeyler yapılıyormu bilemiyorum. Kız arkadaşımla içerideyken aniden birileri gelse falan? ve dediğim gibi yaş sorun olur mu acaba...

O fiyatlar 1 ay kiralarsan günlük ödeyeceğin fiyatlar. Günlük istediğin zaman fiyatlar 2 katına çıkar. Eğer kiralayan kişi kabul ederse bir şey olmaz. Etmezse zaten denetlemeden korktuğu için etmez. Etmezsede zaten kalamazsınız evde. :)

Aslında Bakırköy-Florya da bakayım. Hem Florya plajı gayet güzel. Fiyat sorun değil 100 lirada olur zaten 6 8 saat kalırız. Sadece sıkıntı çıkarmı yaş ile ilgili vs onu bilemiyorum... Arayıp öğrenmek lazım.

Aslında Bakırköy-Florya da bakayım. Hem Florya plajı gayet güzel. Fiyat sorun değil 100 lirada olur zaten 6 8 saat kalırız. Sadece sıkıntı çıkarmı yaş ile ilgili vs onu bilemiyorum... Arayıp öğrenmek lazım.

Şişli'de isteseydin sevdiğim bir abimin kiralık evleri vardı. :) Arayıp öğrenmek lazım ondan sonra tekrar yaz, bakalım bir şeyler yapabilir miyiz.

Şişli'de isteseydin sevdiğim bir abimin kiralık evleri vardı. :) Arayıp öğrenmek lazım ondan sonra tekrar yaz, bakalım bir şeyler yapabilir miyiz.

Şişli bana çok yakın aslında fakat kız arkadaşım ne der bilemiyorum.. O denize girmek istiyordu galiba ama aklımda bulunsun. Soracağım kendisine.. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı