Günlük kullanım için 13.000 - 17.000 TL laptop önerisi

Bütçe
13.000TL - 17.000TL

Hyponus

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, başlıkta yazdığım gibi 13.000TL ile 17.000TL arasında günlük kullanıma uygun bir laptop arıyorum. Oyunla işim yok. Ekran kalitesinin iyi olması ve batarya ömrü benim için önemli birden fazla sayıda sekme açtığımdan dolayı onu kaldırabilecek performansta olması da işime gelir.
- Benim için en önemli özellik görüntü kalitesi.

Önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Şimdilik bunları bulabildim. Bunlar hakkındaki fikirlerinizi de alabilirsem sevinirim.

Merhaba, başlıkta yazdığım gibi 13.000TL ile 17.000TL arasında günlük kullanıma uygun bir laptop arıyorum. Oyunla işim yok. Ekran kalitesinin iyi olması ve batarya ömrü benim için önemli birden fazla sayıda sekme açtığımdan dolayı onu kaldırabilecek performansta olması da işime gelir.
- Benim için en önemli özellik görüntü kalitesi.

Önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Şimdilik bunları bulabildim. Bunlar hakkındaki fikirlerinizi de alabilirsem sevinirim.
Matebook D15'i ikinci bilgisayarım olarak kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederin.

Huawei'in Matebook serisinde bir laptop vardı ekran kalitesi bayağı iyiydi hangi model olduğunu hatırlamıyorum.

Matebook D15'i ikinci bilgisayarım olarak kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederin.

Teşekkürler dikkate alacağım. Başka önerisi olan varsa da önerilere açığım bu hafta içerisinde karar verdiğim bir laptopu almayı düşünüyorum, malum seçimler yaklaşıyor doların yükseleceğini tahmin ediyorum.

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_ıp-slim-3-core-i5-1335u-işlemci-8-gb-256-gb-ssd-15-6-win-11-laptop-gri-82x7003dtx-1230447.html

Lenovo Ideapad Slim 3 Ryzen 5 7520U 8 Gb Ram 512 Gb Ssd Ob 15.6' W11 - A101

Araştırdıktan sonra bunları bulabildim. Önerileriniz varsa açığım.

Bu akşam ikisinden birini almayı düşünüyorum. Hangisini alayım sizce?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı