Günlük kullanım için 4000₺ telefon önerisi

Yusuf.iso

Hectopat
Yer
Bursa/Yıldırım
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim bütçeye uygun telefon almayı planlıyorum. Telefonda oyun olarak Candy Crush ve türevi oyunlar oynanacak, yani telefondan "yüksek performans" beklemiyorum. Genel olarak günlük kullanım için diyebiliriz. Mümkünse genel olarak (kamera, dokunmatik vb.) Özellikleri en azından ortalama olmasını istiyorum. Ürünün illa sıfır olmasına gerek yok. İkinci el piyasasına bakabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisinden biri olabilir Vivo muhtemelen daha iyi performans verecektir günlük kullanıcı için 6 nanometre sd680 işlemciyle.

Anti powerpuff girls gibi telefon, kötü olan ne varsa içine tıkmışlar telefonun.

Öncelikle cevap veren herkese teşekkürler.

İkisinden biri olabilir Vivo muhtemelen daha iyi performans verecektir günlük kullanıcı için 6 nanometre SD680 işlemciyle.

Anti powerpuff girls gibi telefon, kötü olan ne varsa içine tıkmışlar telefonun.

Önerdiğiniz telefonlara baktığımda bazı durumlarda Note iyi (ekran çözünürlüğü, 2. ve 4. kamera çözünürlüğü gibi) fakat Vivo daha geleceğe yönelik gibi ve dediğiniz gibi işlemcisi Snapdragon. Sanırım uzun yıllar kullanabilmek için güncelleme bakımından Vivo iyi duruyor. Buradaki ilk sorum hangisinin malzeme kalitesi daha iyidir? İkincisi PttAVM nasıl? Satış sonrası da tüketicinin haklarını koruyorlar mı yoksa satıcıları mı kolluyorlar?

Öncelikle cevap veren herkese teşekkürler.

Önerdiğiniz telefonlara baktığımda bazı durumlarda Note iyi (ekran çözünürlüğü, 2. ve 4. kamera çözünürlüğü gibi) fakat Vivo daha geleceğe yönelik gibi ve dediğiniz gibi işlemcisi Snapdragon. Sanırım uzun yıllar kullanabilmek için güncelleme bakımından Vivo iyi duruyor. Buradaki ilk sorum hangisinin malzeme kalitesi daha iyidir? İkincisi PttAVM nasıl? Satış sonrası da tüketicinin haklarını koruyorlar mı yoksa satıcıları mı kolluyorlar?

Vivo Y22S'i İstanbul cevahir AVM Teknosa'da 1 kere inceleme şansım olmuştu. Hatırladıklarım şu şekilde önce elime aldığım anda bana çok hafif gelmişti. Yıllardır Galaxy Note 3 SD800 kullanıyorum kılıflı hali ile onun kadar bile ağır hissetirmedi. Hatta yanımda kardeşime verdim o bile çok hafif demişti, o da iPhone 6S kullanıyor. Ekran olarak fena değildi yani gözümüze kötü gelmemişti ilk bakışta HD ekran olmasına rağmen. Kasa olarak uzaktan standın yanına iPhone diye gittim diyebiliriz görünüş olarak, o kadar iPhone benzeri bir telefon. PttAVM hakkında pek bir şey diyemem daha önce alışveriş yapmadım ama zaten piyasada Hepsiburada ve Amazon harici pek beğendiğim bir Online mağaza yok benim.

Geri
Yukarı