Günlük kullanım için bilgisayar önerisi

Yer
Detroit
Daha fazla  
Office uygulamalarını rahatça çalıştıran, sıfır, arada oyun açınca üzmeyecek bir bilgisayar toplamak istiyorum. Bütçem değişkenlik gösteriyor, maksimum 5000 ama en ucuz ne varsa onu alacağım.

Hocam monitör dahil mi yardım etmeye çalışayım da maksimum Office uygulamaları açabilirsiniz belki Roblox falan oynarsınız anca.
Geç cevap için kusura bakmayın, monitör dahil değil. Yeni memur halam için topluyorum, Office uygulamalarını kullanacak ve çocukları ders çalışacak. Birkaç basit oyun açsa yeterli. Sonradan upgrade edilebilir olursa güzel olur.

Geç cevap için kusura bakmayın, monitör dahil değil. Yeni memur halam için topluyorum, Office uygulamalarını kullanacak ve çocukları ders çalışacak. Birkaç basit oyun açsa yeterli. Sonradan upgrade edilebilir olursa güzel olur.
7000'e Acerın yeni nesil işlemcili laptopu vardı taksitle alabiliyorsanız düşünülebilir Teknosada.

Öbür türlü uzay montaj ile bütçe zorlanarak apu sistem kurulabilir

7000'e Acerın yeni nesil işlemcili laptopu vardı taksitle alabiliyorsanız düşünülebilir Teknosada.

Öbür türlü uzay montaj ile bütçe zorlanarak apu sistem kurulabilir
Laptop istemiyorum, upgrade edilebilir bir sistem olmalı.

Bütçem çok sınırlı değil, en ucuz ne mümkün ise onu almayı düşünüyorum. Uzay montaj olmaz, apu kesinlikle olacak zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı