Günlük kullanım için Hometech Alfa 100a alınır mı?

Bu laptopu benim arkadaş sırf merak edip almış bi ara A101'den 200 lira mı 300 lira mı ne öyle bir fiyatı vardı aldığı zaman. Böyle Çin malı Android tabletler olur ya hani. Kasım kasım kasılır. Aynı onun bilgisayar versiyonu. GTA San Andreas falan bile kasıyordu. Oyunu geçtim bilgisayar video izlerken 1080p çözünürlüğe alınca kasıyordu falan sen düşün artık. Ona göre karar ver yani 1000TL az para değil.
Benim arkadaş da merak edip aldı oyun oynarken sıcaklıktan plastiği yamulmuş.

Hocam cihaz çok kötü gidin ikinci el bir tablet alın (eski Galaxy Tab S2'ler iPad Air'ler bulunurlar biraz pazarlıkla sanıyorsam) çok daha iyi olur dediğiniz işlemler için, çok ihtiyaç dahilindeyse basit Linux distrolarıyla beraber kullanılabilir ancak çok büyük bir performans beklemeyin derim.

Cevaplariniz için teşekkürler arkadaşlar zaten az çok cihazin ne mal olduğunu biliyorum biraz da sizin fikirlerinizi alayim istedim. Şu anda bir süredir sadece telefon kullandigim icin biraz buyuk ekranda bir şeyler izlemek istemistim o da hayal olacak gibi. 1000TL'ye alacagim tabletten de pek hayir gelecegini sanmiyorum.

Geri
Yukarı