Günlük kullanım için laptop önerisi

senimo

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, günlük 14-15 saat aktif olarak kullanıyorum laptopu. Genelde Google Chrome'de birden fazla sekme açık halde kullanıyorum. Benim isteğim 15-20 sekme açtığımda kasmayacak hafif hızlı bir laptop. Öneride bulunabilecek var mı?

Arkadaşlar, günlük 14-15 saat aktif olarak kullanıyorum laptopu. Genelde Google Chrome'de birden fazla sekme açık halde kullanıyorum. Benim isteğim 15-20 sekme açtığımda kasmayacak hafif hızlı bir laptop. Öneride bulunabilecek var mı?

Bütçeniz yok ise 2000TL üstü herhangi bir laptop olabilir. Oyun vs. düşünüyorsanız 7000-8000 TL'yi gözden çıkarmanız gerekecek. Ben de 8000TL'lik laptop var ama bir sadece Minecraft'tan FPS ayarlarını yapında iyi FPS alıyorum. CS:GO vs. hak getire.

Bütçe belitrtir misiniz ve kardeşiminki şu an çok iyi bir laptop yani günde 10-11 saat kullanıyor ama alt fan Alman gerekir fazla sekme açınca fazla ısınıyor 3500 TL ama şu an satılmıyor eski biraz ama iyi yani CS:GO Valorant vb. oyunları rahat oynatıyor bulup almak size kalmış. Ama öneririm.

Bütçeyi biz tahmin ediyoruz herhalde.

Geri
Yukarı