Günlük Kullanım için Laptop Önerisi

İleriye dönük berbat bir seçim olacaktır ayrıca içindeki işlemciyi anlatmaya gerek yok kötü.

Buna bakabilirsiniz günlük işlemler + basit rekabetçi oyunları rahat oynatır.

O zaman benim önerim yukarıda da girdiğim Acer. Cidden aşırı kaliteli panelleri var. Performansı da AMD işlemciler sağ olsun oldukça iyi. Depolaması yeterli, RAM'i yüksek ve kasa kalitesi çok iyi fiyatına göre. Evimde de 2019 model Swift 3 var ve taş gibi cihaz cidden. Panel kalitesi benim Legion 5'imle yarışır.

Ama yine de spesifik bir önerisi varsa @Dark Lord of the Sith hocamı da dikkate almanız iyi olur.
Evet, almışken fazla ucuza kaçmadan özelliklerinin ve panelinin iyi olması çok daha mantıklı olacaktır. Önerileri dikkate alacağım.

Hocam laptopu bir sevdiğimin doğum günü için planlıyorum kendisi oyun oynamıyor
Hocam yine de bütçe olmadan seçerek öneri yapmak mümkün olmuyor.
Siz de haklısınız. Fakat anlatabilmişimdir umarım kendimi. Benim de hatam var bütçe düşünmeden açtım konuyu, 5000TL muhtemelen bu işler için yeterli bir bütçe olacaktır.

İleriye dönük berbat bir seçim olacaktır ayrıca içindeki işlemciyi anlatmaya gerek yok kötü.

Konu sahibi film izlemek için uygun bir cihaz alıyor. Çöp dediğiniz CPU eski İ5 leri bile geçmektedir.

Screenshot_20210414_025808.jpg

“Ne kadar düşük olursa iyi olur” pek açıklayıcı değil. 2 bin TL mi mesela? 4 bin, 6 bin, 8 bin TL? Bütçe yoksa o zaman en uygun fiyatlı 11. nesil i5 işlemcili laptobu önerelim.
Konudaki yazılarla kendimi düzeltmiştim orayı unutmuşum, düzelttim. Tavsiyeler için teşekkürler.

Geri
Yukarı