Günlük kullanım için monitör önerisi

ParliaMêrt

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, bundan 1 ay önce konu açmıştım fakat istediğim cevapları alamadım, 1 ay sonra konuyu biraz farklılaştırarak açıyorum. Online ders, oyun, film ve PS4 için büyük bir monitör arıyorum. Oyunları profesyonel olarak oynamadığım için MS değerini falan takmıyorum tabii Hz'i 60'dan yüksek olursa güzel olur.
Oynadığım oyunlar:
GTA 5.
FIFA 20.
LoL.
CS.
Apex Legends.
32 inçlik monitörlerin incelemelerine bakarken neredeyse hepsi ekran kartlarıyla alakalı bir şeyler söylüyor. En son izlediğim videoda ekran büyük olduğu için FPS'im falan düştü demişti böyle bir sorun yaşar mıyım 21.5 inçten 32 inç monitöre geçince?
Ekran kartım: RX 570 4 GB.

Aklımda olan modeller:
Samsung LC32F39MFUMXUF 32" 4ms HDMI Kavisli Led Full HD VA Oyuncu Monitör Fiyatları ve Özellikleri (60Hz olduğu için pek sıcak bakmıyorum ama seçeneklerim arasında)
ACER ED320QRP 31.5" 165Hz 5ms (HDMI+Display) FreeSync FULL Fiyatı (asıl almak istediğim bu fakat bütçemi bir tık zorluyor)

Hocam 165 nedir? RX570 ile hangi oyundan 165FPS alabilirsiniz? e-spor oynayan adam da değilsiniz. IPS panel 75HZ monitör tercih edin. Boyut olarak 24, 27 uygundur. 27 1080p ben şahsen önermem.

En fazla 1900 TL.

Hocam 165 nedir? RX570 ile hangi oyundan 165FPS alabilirsiniz? E-spor oynayan adam da değilsiniz. IPS panel 75Hz monitör tercih edin. Boyut olarak 24, 27 uygundur. 27 1080P ben şahsen önermem.

Hocam sadece bulduğum modeli koydum neden sinirlendiniz ki bu kadar :D boyut olarak 27 inç üstü düşünüyorum yatağımda falan yatıp film izlerken rahat olması için.

En fazla 1900 TL.

Hocam sadece bulduğum modeli koydum neden sinirlendiniz ki bu kadar :D boyut olarak 27 inç üstü düşünüyorum yatağımda falan yatarken film izlerken rahat olması için.
Yok hocam ne siniri, tersten mi kalktınız :D. 27 1080 o kadar batmaz o zaman.

Peki önereceğiniz bir monitör var mı?
Gaming görünüm:
Premium görünüm:
Balanced:

Hocam epey üzerinden araştırdığım için epey referansı var. Silip satın alabilirsiniz, fark etmez söyliyim dedim.

Geri
Yukarı