Günlük kullanım için Vatan Bilgisayar'dan laptop önerisi

190E

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhaba. Eşimle birlikte kullanacağız o oyun oynamaz günlük işler için kullanacak. Benim masaüstü bilgisayarım var zaten laptopu sadece Metin2 için istiyorum. Vatan Bilgisayar'da 6000₺ kuponum var o yüzden kesinlikle oradan alacağım.

8 GB RAM'li en ucuzu bu. Fiyat olarak bunu çok geçmemesini istiyorum. Bu işimi görür mü? Başka öneriniz var mı?

Merhaba. Eşimle birlikte kullanacağız o oyun oynamaz günlük işler için kullanacak. Benim masaüstü bilgisayarım var zaten laptopu sadece Metin2 için istiyorum. Vatan Bilgisayar'da 6000₺ kuponum var o yüzden kesinlikle oradan alacağım.

8 GB RAM'li en ucuzu bu. Fiyat olarak bunu çok geçmemesini istiyorum. Bu işimi görür mü? Başka öneriniz var mı?

Bence gayet iyi bir fiyat ama FreeDOS'lu olan bir Acer var Aspire 3 modeli. Ve 512 GB'ye 8 GB RAM var Ryzen 5 5520u idi yanlış hatırlamıyorsam ve fiyatı 10.000 TL idi sanırım Trendyol'da.

Durumunuz için en mantıklısını seçmişsiniz. 8 GB RAM'in altına düşmek iyi olmazdı. İşlemci de günlük işler için gayet yeterli.

Yeni konular

Geri
Yukarı