Günlük kullanım ve içerik tüketmek için tablet önerisi

Furkannozzturk3

Kilopat
Daha fazla  
Selam.
Gündelik olarak YouTube, Netflix, Instagram gibi platformlarda takılabileceğim, belki az da olsa oyun oynayabileceğim bir tablet almak istiyorum.
3-4 aydır araştırsam da karar veremedim. Çünkü:

1. iPhone kullanıyorum ama IPad'lerin 4:3 ekran çözünürlüğü nedeniyle emin olamadım.
  2. Samsung Tab S9FE düşündüm ama sanki 1 seneye takılacak gibi hissettiriyor.
  3. iPad 5 ve Samsung Tab S9+ arasındayım ama iş bilgisayarım MacBook, bireysel bilgisayarım Windows telefonum iPhone vs.

Kısacası çok kararsız kaldım. Bütçe olarak 25 bine kadar çıkabilirim ama gerek var mı bilemedim.

Yorumlar ve önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
iPad Air 5 öneririm. Halihazırda kullandığım iPad. Günlük kullanım iş her amaçla kullanılabilir. Telefonunuz iPhone çok daha güzel kullanırsınız. AirPods'unuz var ise çok çok daha mantıklı.

Son düzenleyen: Moderatör:
iPad Air 5 öneririm. Halihazırda kullandığım iPad. Günlük kullanım iş her amaçla kullanılabilir. Telefonunuz iPhone çok daha güzel kullanırsınız. AirPods'unuz var ise çok çok daha mantıklı.

iPad ben de çok istedim ama ekranının 16:9 değil de 4:3 olması nedeniyle zaten en çok kullanma sebebim olacak bir şeyler izleme zevkini çok düşürmesinden korkuyorum. Bu noktada 2. yorumdaki Tab S9+ daha iyi gibi ama sırf bu yüzden de iPad almamak konusu yüzünden 5 bin TL zam gelene kadar tablet alamadım :/

Up!

Son düzenleme:

Geri
Yukarı