Günlük kullanım ve oyun için kulaklık önerisi

Bütçe
550
Kulak içi bence daha sağlıksız. Kulak kiri vs de cabası. Yüksek seste uzun süre kullandım rahatsız olmaya başladım. Kulak üstün aldım. Kulak üstü ise çok ağır ise zamanla kafanızın üstünü acıtır. Kulak kısmı küçük ise bu sefer kulağı acıtır. Yani hafif ve kulağı içine alan bir model tercih ediniz. Performans kısmına da bir şey diyemem. Bende Anker Q10 var anneme de Soundsurge 85 aldım. Soundsurge daha hafif olduğu için tavsiye edebilirim. Anker kafanın üstünde ağırlıktan baskı yapıyor. Ben alıştım tabi ama şimdi olsa Soundsurge85 tercih ederdim. Oyun için de bence yeterli olur. Tabi bunlar benim bildiklerim. Daha iyi tavsiyesi olanlar olabilir.
Teşekkür ederim hocam.Anker Q10 257 gram,Steelseries Arctis 1 272 gram imiş. Steelseries’e cidden çok ısındım ama kaba mı durur mikrofonunu da çıkardığım halde emin olamıyorum.

Steelseries'in olayı bu zaten: Sadelik.
Bu üründen daha iyisini alamam ya galiba gerçekten.Çok yönlü bir kulaklık.Şimdi gidip daha kibar diye başka ürün alsam bu seferde xbox ile mikrofonu uyumlu mu değil mi onun derdine gireceğim.En azından bu ürün tamamiyle uyumlu.Kutusunun içinden pc ile uyumlu hale getiren kablo da çıkıyor.

Bu üründen daha iyisini alamam ya galiba gerçekten.Çok yönlü bir kulaklık.Şimdi gidip daha kibar diye başka ürün alsam bu seferde xbox ile mikrofonu uyumlu mu değil mi onun derdine gireceğim.En azından bu ürün tamamiyle uyumlu.Kutusunun içinden pc ile uyumlu hale getiren kablo da çıkıyor.
Steelseries bilgisayar ekipmanları konusunda gerçekten tecrübeli bir marka.

Teşekkür ederim hocam.Anker Q10 257 gram,Steelseries Arctis 1 272 gram imiş. Steelseries’e cidden çok ısındım ama kaba mı durur mikrofonunu da çıkardığım halde emin olamıyorum.
Fotoğraflara baktım da fena durmuyor aslında. Belki pad kısmı daha büyük olabilir ama tasarımı sade olduğundan fena durmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı