Günümüzde Android Destekli Tuşlu Telefon Var mı?

Çok güzel telefonlarmış ama bunlar olmaz maalesef. Aile büyükleri işin düşünüyorum o yüzden eski usül numarik tuşlu telefon sormuştum. Bir ara nokia çıkartmıştı sanırım ama daha sonra Whatsapp desteğini çekti diye biliyorum.

Çok güzel telefonlarmış ama bunlar olmaz maalesef. Aile büyükleri işin düşünüyorum o yüzden eski usül numarik tuşlu telefon sormuştum. Bir ara nokia çıkartmıştı sanırım ama daha sonra Whatsapp desteğini çekti diye biliyorum.
KaiOS yüklü telefonlara bakabilirsin. O da Android gibi Linux tabanlı. WhatsApp, Facebook, YouTube gibi popüler sosyal medya uygulamalarına giriyor. Ortalama fiyatları 500tl civarındalar dolar arttığından dolayı. Markadan markaya değişiyor tabiki fiyatları.

KaiOS yüklü telefonlara bakabilirsin. O da Android gibi Linux tabanlı. WhatsApp, Facebook, YouTube gibi popüler sosyal medya uygulamalarına giriyor. Ortalama fiyatları 500tl civarındalar dolar arttığından dolayı. Markadan markaya değişiyor tabiki fiyatları.
Hiç bilmediğim bir şey bu bir kaç model ismi yazar mısın direkt o telefonlara bakarım :)

Hiç bilmediğim bir şey bu bir kaç model ismi yazar mısın direkt o telefonlara bakarım :)
Nokia'nın var hatta dün iki tane daha yeni tuşlu telefon çıkardı. Alcatel, Energizer gibi markalar var. Daha ucuza çin markaları var.

Bu telefonların Türkiye'de satışı yok sanırım nerden satın alabilirim bir bilginiz var mı?
Satışı var fakat zaten az KaiOS işletim sistemine sahip olan telefon olması yetmiyormuş gibi sadece 1-2 modeli Türkiye'ye getiriliyor.
Bunlar
Alcatel 3088 4G
Nokia 2720 Flip
Trendyol, Hepsiburada'da gibi sitelerde satıldığını görmüştüm. Nokia'nın yeni çıkardığı 6300 4g'de belki Türkiye'ye gelebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı