Günümüzde en iyi video oynatıcı nedir?

BatuHan999

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler. Son 2 gündür OBS ile aldığım kayıtların bazılarının renk ayarlarını tam bazılarını ise kısmı olarak kaydediyorum. Ama mpc k-Lite düzgün göstermezken VLC bu farkı gösterebildi. Ve bazen mpc k-Lite kasma yapıyor. Ben de dün dayanamadım ikisini birden silmek zorunda kaldım. Şu an günümüz için en doğru kullanışlı oynatıcı nedir? Ve bu önerebileceğiniz oynatıcıları en doğru nereden indirebilirim? Şimdiden teşekkürler.

VLC en iyisi. Ama o da düşük donanımda kasma yapabiliyor. VLC'nin kastığı bilgisayarda mpc kuruyorum. Mpc daha rahat çalışıyor.

Bende de mpc kastı VLC kaymak gibi oluyor hocam anlamadım. Yani oyunda kayıtta 250 FPS alırken orada kasması saçma diye sildim. VLC'yi nereden indirebilirim sitesini bulamadım ama?

VLC'yi indirdim geçen günlerde ve çok memnun kaldım. Eskiden derdim hep "Ya Windows'un kendi oynatıcısı mis gibi..." ama öyle olmuyormuş. Windows'un kendi oynatıcısında, bazı formatları açabilmek için ek olarak mağazadan indirmeniz gerekiyor ve para istiyor(fotoğraf ve video için). VLC'de ekstra ses yükseltme gibi özellikleri olsun ilk kullanım açısından hoşuma gitti. Bence denemelisiniz. Zaten ücretsiz

Bende de mpc kastı VLC kaymak gibi oluyor hocam anlamadım. Yani oyunda kayıtta 250 FPS alırken orada kasması saçma diye sildim. VLC'yi nereden indirebilirim sitesini bulamadım ama?

Görseldeki gibi sekmeyi açıp 64bit olanı indirin.
Screenshot_20220506-102843.png

Geri
Yukarı