Gürcistan'dan Xbox Series X Getirmenin maaliyeti ne kadar?

Vergi vs ödemek gerekiyor mu? TR de 20 bin gibi bir fiyatı var PS5 Getirmek mi Xbox getirmek mi daha mantıklı PS5'in oyunları çok pahalı Xbox tercih etme sebebim bu yüzden? Bilen yardımcı olabilir mi? Total'de ne kadar öderim?

Hangi esnafı veya teknolojik ürün marketini kullandınız öneriniz var mı?
Kosovadan aldım hocam ben. Ki uçakla geldim ekstra kontrole tabii tutuldum yani. Herhangi bir şey denmedi. Naci Öztürkler diye bir youtuber gürcistandan PS5 almıştı isterseniz bir izleyin detaylı bilgi veriyordu.

PS5 bence daha mantıklı PS Plus her gün genişliyor ve oyunlar indirimlerde uygun fiyatlara düşüyor. Gürcistan meselesi de şöyle yanınızda bir tane getirirseniz vergi vermiyorsunuz çıkarken vergi iadesi alabiliyorsunuz. Alacakken de büyük mağazalar dışında hiçbir yerden almayın ikinci el ürünü sıfır gibi paketleyip satanlar bile var.

PS5 bence daha mantıklı PS Plus her gün genişliyor ve oyunlar indirimlerde uygun fiyatlara düşüyor. Gürcistan meselesi de şöyle yanınızda bir tane getirirseniz vergi vermiyorsunuz çıkarken vergi iadesi alabiliyorsunuz. Alacakken de büyük mağazalar dışında hiçbir yerden almayın ikinci el ürünü sıfır gibi paketleyip satanlar bile var.
Mağza isimlerini nerden ögrenebilirim güvenilir olanların?

Xbox Game Pass’in yanında bence ufacık kalıyor hocam. Ama tercih ve zevk meselesi tabii. Özel oyunlar elbette var ama oldukça pahalı. 70TL verip 500 küsür oyuna ulaşmak daha cazip bence.

Mağza isimlerini nerden ögrenebilirim güvenilir olanların?
Bahsettiğim videoyu izleyin lütfen.

Mağaza isimlerini nereden ögrenebilirim güvenilir olanların?

Alta ve zoomer güvenlidir. Yani çok şubeleri var ve kurumsal firmalar.

Xbox Game Pass'in yanında bence ufacık kalıyor hocam. Ama tercih ve zevk meselesi tabii. Özel oyunlar elbette var ama oldukça pahalı. 70TL verip 500 küsur oyuna ulaşmak daha cazip bence.

Bahsettiğim videoyu izleyin lütfen.

Tabii ki Game Pass'in yanında küçük kalıyor ama ben 1 yıldır kullanıyorum ve her ay oynanabilir oyunlar geliyor takdir alıcıya kalmış

Yeni konular

Geri
Yukarı