Çözüldü Xbox Series X Almanya'da ne kadar?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ethem Efe

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli gölcük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4060Tİ 16 GB RAM Ryzen 5 5500 Cooler Master 120L XTB 1 TB SSD
Meslek
Öğrenci
Almanya'da en ucuza Xbox Series X kaç eurodur acaba? Ya da bir mağazadan alsam Türkiye'de olan MediaMarkt gibi bir yerden ne kadar tutar? Almanya'dan tanıdığım birisi PS5'ya da Xbox getirecek ancak Xbox'a karar verdim.

Çözüm
Saturn mağazasında fiyatlar bu şekil. Buranın Teknosası gibi düşünün.
Screenshot (151).png
PS5'ten 50 100 euro daha ucuz.
Aslında ikisi de aynı fiyatta fakat PS5 Almanya'da çok daha fazla tutulduğu için pandemi döneminde stok sorunları yaşadılar, herkes birden PS5 almaya kalkınca stoklar yetmedi. Şuan satılan fiyatların yüksek olması stokların az olmasından kaynaklı. Akrabanız gelene kadar stoklar düzelirse aynı fiyattan satılacaktır. Şahsen PS5'in getirilmesini daha mantıklı buluyorum.

Aslında ikisi de aynı fiyatta fakat PS5 Almanya'da çok daha fazla tutulduğu için pandemi döneminde stok sorunları yaşadılar, herkes birden PS5 almaya kalkınca stoklar yetmedi. Şuan satılan fiyatların yüksek olması stokların az olmasından kaynaklı. Akrabanız gelene kadar stoklar düzelirse aynı fiyattan satılacaktır. Şahsen PS5'in getirilmesini daha mantıklı buluyorum.
Ps5 getirse bile oyun masrafını karşılayamam hocam. Xbox alıp Game Pass kütüphanesi den yararlanmak daha mantıklı geliyor.
Aslında ikisi de aynı fiyatta fakat PS5 Almanya'da çok daha fazla tutulduğu için pandemi döneminde stok sorunları yaşadılar, herkes birden PS5 almaya kalkınca stoklar yetmedi. Şu an satılan fiyatların yüksek olması stokların az olmasından kaynaklı. Akrabanız gelene kadar stoklar düzelirse aynı fiyattan satılacaktır. Şahsen PS5'in getirilmesini daha mantıklı buluyorum.

Zaten marvels Spider-Man ve God of War dışında olan exc oyunlarının çoğunu oynadım.

Geri
Yukarı