Gürültü Önleyen Oyuncu Kulaklığı Önerisi

Marilyn Black

Hectopat
Ben sesli ortamlarda (cafe veya ev dışında) oyun oynayabiliyorum. Bu sebepten ötürü mikrofonu güzel F/P ürünü arıyorum. Ben iki tane ürün buldum. Bunlardan birisi Arctis 3. Kendi sitesi üzerinden gürültülü ortamda çekilmiş mikrofon testini izledim( Arctis 3 Mic Test) ve gerçekten süper bir gürültü önleme özelliği var. Ama forumlarda baktığımda memnun olmayan bir sürü kişide var mikrofondan. Kafam karıştı.

Diğer bulduğum ürün ise Rampage Reactor 41(Rampage Reactor 41). Bu ürünün tanıtımını bayağı beğendim ama 1 tane inceleme var bu sebepten emin olamıyorum.

Benim maksimum çıkabileceğim fiyat 400 TL. Bu iki kulaklık veya sizin önerebileceğimiz mikrofonu süper diyebileceğiniz önerilere açığım.

Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynen biraz bütçemin üzerinde ama teşekkür ederim yanıtınız için Alternatif mikrofonu gürültü engelleyen önerebileceğiniz başka bir şey var mı acaba?

Update: Corsair HS60 almayı düşünüyorum mikrofonu baya iyi gibi ama dış sesleri engellmesini merak ediyorum. Bilgisi olan var mıdır dışardan ses gelirken mikrofonun sesi karşıya iletmesi nasıl?
Arkadaşlar merhaba. Corsair hs60 aldım itopyadan indirimle 399tl ye ve bugün elime ulaştı. Müzik dinlerken ses normal kulaklıklardan az geliyor ama ayar yapmadım daha. Ama mikrofon tam istediğim gibi. Arka planda müzik, ses varken(cafe ortamında) mikrofonu çok güzel arka planı kesiyor ve sanki arka planda hiç ses yokmuş gibi kayıt imkanı sağlıyor. Mikrofonu tam istediğim gibi. Yanlız müzik dinlerken sesi daha nasıl arttırabilirim kulaklıktan gelen? Icue programını indirdim şimdi ayarlara bakacağım.
Arkadaşlar merhaba. Corsair hs60 aldım itopyadan indirimle 399tl ye ve bugün elime ulaştı. Müzik dinlerken ses normal kulaklıklardan az geliyor ama ayar yapmadım daha. Ama mikrofon tam istediğim gibi. Arka planda müzik, ses varken(cafe ortamında) mikrofonu çok güzel arka planı kesiyor ve sanki arka planda hiç ses yokmuş gibi kayıt imkanı sağlıyor. Mikrofonu tam istediğim gibi. Yanlız müzik dinlerken sesi daha nasıl arttırabilirim kulaklıktan gelen? Icue programını indirdim şimdi ayarlara bakacağım.
up

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı