Oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
300 - 500
Bende daha önce hiç 7.1 kulaklık kullanmadığımdan aradaki farkı bilmiyorum ,en azından diğer kulaklıklardan geri kalır bi yanı olmasın diye düşünerekten 7.1 inde olmasını istiyorum

Zaten sadece 1 tane kulaklık kullandım onuda yıllar önce 100 tl ye aldım ,yani neredeyse hiç deneyimim ve kalite algım oluşmadı ,son kullandığım kulaklık aşırı ucuz olduğu için zaten bu fiyatta ne alsam eskisinden daha iyi olucak, evet ucuz bi kulaklık aradığımın farkındayım ama yapıcak birşey yok bütçem bu kadar
Hocam size neden ucuz kulaklık alıyorsunuz diye açıklama yapın demedi ki kimse , konu açmışsınız bizde tavsiye veriyoruz. Her bütçeye uygun ürün bulunur , bu bir sorun değil. Atılan Gamenote veya benim attığım Galaxa yönelebilirsiniz.

Hocam size neden ucuz kulaklık alıyorsunuz diye açıklama yapın demedi ki kimse , konu açmışsınız bizde tavsiye veriyoruz. Her bütçeye uygun ürün bulunur , bu bir sorun değil. Atılan Gamenote veya benim attığım Galaxa yönelebilirsiniz.
Gidişata bakınca açıklama yapmak zorunda kaldım

Bende daha önce hiç 7.1 kulaklık kullanmadığımdan aradaki farkı bilmiyorum, en azından diğer kulaklıklardan geri kalır bir yanı olmasın diye düşünerekten 7.1'inde olmasını istiyorum

Zaten sadece 1 tane kulaklık kullandım onu da yıllar önce 100 TL'ye aldım, yani neredeyse hiç deneyimim ve kalite algım oluşmadı, son kullandığım kulaklık aşırı ucuz olduğu için zaten bu fiyatta ne alsam eskisinden daha iyi olacak, evet ucuz bir kulaklık aradığımın farkındayım ama yapacak bir şey yok bütçem bu kadar

Sanal 7.1 özelliği Windows'ta var, herhangi bir kulaklıkta 7.1 özelliği olmasa da kullanabiliyorsunuz.

Bu arada bu önerilen 2 kulaklığada baktığımda yakın zamanda fiyatları diğer kulaklıklara göre aşırı artmış neden anlamadım ,170 tl lik kulaklık 500 tl den fazla şuan

Bu arada bu önerilen 2 kulaklığada baktığımda yakın zamanda fiyatları diğer kulaklıklara göre aşırı artmış neden anlamadım ,170 tl lik kulaklık 500 tl den fazla şuan
Her ürün öyle oldu hocam, artık o fiyatlara kulaklıklar kalmadı. Diğer kulaklıklara göre aşırı artmış diyorsunuz ama, Blackshark v2 yi 1.100 TL ye aldım, şuan 2.000 TL.

Neyse ,konuyu görenler boş geçmezlerse sevinirim , konu aktif kalsın ,hem ben fikir kazanırım ,hemde bu konu hakkında merakı olanlar konuyu açıp onlarda bilgi sahibi olabilirler ,çünkü bende konuyu açmadan önce bu forumda başka aradığım konuya benzer bişey varmı diye baktığımda pek birşey yoktu

Bu bütçede alacağınız kulaklıklar üç aşşağı beş yukarı aynı kalitede ve performansta olacak. Zaten düşük bir bütçeyle kulaklık alıyorsunuz , bari onu gamepower veya jamesdonkey gibi ürünlerle heba etmeyin. En azından malzeme kalitesi bir tık daha iyi olan ürünler alın.
Arkadaşın attığı gamenote alabilirsin, ek olarak
Dostum nedense bu forumda bazı kişilerin bu iki markayı sevmediğini gördüm ama neden sevilmediğini bilmiyorum ,mesela atıyorum gamepower raijini (450 tl) eleştirirmisiniz diye sorsam ne dersiniz , bu kulaklığı diğer kulaklıklarla kıyaslarmısınız,onun yerine ne sebeple yaklaşık aynı fiyata ne önerirsiniz

Son düzenleme:
Neyse ,konuyu görenler boş geçmezlerse sevinirim , konu aktif kalsın ,hem ben fikir kazanırım ,hemde bu konu hakkında merakı olanlar konuyu açıp onlarda bilgi sahibi olabilirler ,çünkü bende konuyu açmadan önce bu forumda başka aradığım konuya benzer bişey varmı diye baktığımda pek birşey yoktu

Dostum nedense bu forumda bazı kişilerin bu iki markayı sevmediğini gördüm ama neden sevilmediğini bilmiyorum ,mesela atıyorum gamepower raijini (450 tl) eleştirirmisiniz diye sorsam ne dersiniz , bu kulaklığı diğer kulaklıklarla kıyaslarmısınız,onun yerine ne sebeple yaklaşık aynı fiyata ne önerirsiniz
Şöyle açıklıyayım, hem kullandıkları parça kaliteleri hem de performans bakımından zayıf ürünler. Ucuz maliyet ile yapıldıkları için bir yerlerden kısıyorlar. Klavye, mouse, kulaklık, powersupply, monitör istediğin her parça da bu markaların kötü ürünler çıkarttığını görürsün. Garanti ve teknikservis konularında da zayıflar. Genelde bu markalar ürünlere ışıklandırmalar rgbler veya göz alıcı süslemeler koyarak dikkat çekmeye ve satış yapmaya çalışıyorlar. Size attığınız bütçelere uygun olarak alabileceğiniz kulaklıklar önerildi hocam, benim attığım galaxta buna dahil. Özetle anlatmak istediğim şu, eğer iyi bir şey almak istiyorsanız ya da oyuncu kulaklığı altında bir ürün almak istiyorsanız diyim, belli miktar bütçeyi gözden çıkarmanız gerekiyor. Ama bütçeniz bu civarlarda olduğu için 400 -500 liraya alacağınız kulaklıklar arasında dağlar kadar fark olmaz. O yüzden illa gamepower alayım diyorsanız alabilirsiniz, bütçeniz daha yüksek olsaydı o zaman zaten kimse gamepower gibi markalar önermezdi.

Şöyle açıklıyayım, hem kullandıkları parça kaliteleri hem de performans bakımından zayıf ürünler. Ucuz maliyet ile yapıldıkları için bir yerlerden kısıyorlar. Klavye, mouse, kulaklık, Power Supply, monitör istediğin her parça da bu markaların kötü ürünler çıkarttığını görürsün. Garanti ve teknikservis konularında da zayıflar. Genelde bu markalar ürünlere ışıklandırmalar RGB'ler veya göz alıcı süslemeler koyarak dikkat çekmeye ve satış yapmaya çalışıyorlar. Size attığınız bütçelere uygun olarak alabileceğiniz kulaklıklar önerildi hocam, benim attığım Galax'ta buna dahil. Özetle anlatmak istediğim şu, eğer iyi bir şey almak istiyorsanız ya da oyuncu kulaklığı altında bir ürün almak istiyorsanız diyeyim, belli miktar bütçeyi gözden çıkarmanız gerekiyor. Ama bütçeniz bu civarlarda olduğu için 400 -500 liraya alacağınız kulaklıklar arasında dağlar kadar fark olmaz. O yüzden illa Gamepower alayım diyorsanız alabilirsiniz, bütçeniz daha yüksek olsaydı o zaman zaten kimse Gamepower gibi markalar önermezdi.

Hocam sizin 750TL bandında bir kulaklık öneriniz var mı bana?

Birkaç arkadaş bunu önerdi sizce alınır mı?

Geri
Yukarı