Güvelik kodu unutulan mining hesabından para çekilebilir mi?

Makaleler
4
Yer
Manisa/Salihli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar kazım yaptığım hesabın güvenlik kelimelerini fotoğraf çekmiştim zamanında fakat telefonu temizlerken yanlışlıkla silmişim fakat şu an bilgisayarda o hesabım hala açık ve sanırım format atmadığım sürece açık kalacak çünkü uygulamada o hesaptan çıkış yapılmıyor ben de mining yapmaya o hesaptan devam etsem mi etmesem mi emin olamadım QR kodumu falan görebiliyorum sizce bu parayı minimum tutara gelince çekebilir miyim yoksa çekimde güvenlik kelimelerini soruyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar kazım yaptığım hesabın güvenlik kelimelerini fotoğraf çekmiştim zamanında fakat telefonu temizlerken yanlışlıkla silmişim fakat şu an bilgisayarda o hesabım hala açık ve sanırım format atmadığım sürece açık kalacak çünkü uygulamada o hesaptan çıkış yapılmıyor ben de mining yapmaya o hesaptan devam etsem mi etmesem mi emin olamadım QR kodumu falan görebiliyorum sizce bu parayı minimum tutara gelince çekebilir miyim yoksa çekimde güvenlik kelimelerini soruyor mu?
Easeus programı ile fotoğrafı geri getirebilirsiniz.

Bu arada o kelimeleri herhangi bir dijital ortama aktarmak güvenlik açısından tehlikeli. Ama çekmişsiniz artık :(.

Silinen fotoğrafları geri getirme uygulamalarını hiç denediniz mi?
Denedim baktım hocam genellikle whatsappdan bana gelen fotoğrafları gösteriyor. Kullandığım program Discdigger bu arada.
Hocam, telefonunuzun çöp kutusu özelliği yok mu? Yoksa Google Photos sitesine girip, telefonunuzda açık olan Google hesabıyla giriş yapıp ordan almayı deneyin. (Telefon iPhone ise onu bilmiyorum.)
Google fotoğraflar ile ilişkilendirmemiştim ne yazık ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı