Güvenilir Alışveriş için öneri

mamiii

Hectopat
Daha fazla  
MSİ marka gamebook almayı düşünüyorum. İnternette güzel bilgisayarlar var ama internet üzerinden daha önce birşey almadığım için emin olamıyorum. Vatan computer gibi mağazalarda msi'in bilgisayarları var ama internette daha uygun fiyata daha iyi bilgisayarlar gördüm. Kararsız kaldım bu konuda. Yardım edebilecek birileri var mı acaba ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sen bulduğun siteleri bizlerle paylaş, biz sana hangisinin güvenilir olduğunu kendi tecrübemiz dahilinde söyleriz. Tek tek şu güvenli bu güvenli değil demek pek mümkün değil :(

Sen bulduğun siteleri bizlerle paylaş, biz sana hangisinin güvenilir olduğunu kendi tecrübemiz dahilinde söyleriz. Tek tek şu güvenli bu güvenli değil demek pek mümkün değil :(

Aslında elden alabileceğim biryerler biliyosanız o konuda daha yardımcı olursunuz. İnternetten almaya hiç sıcak bakmıyorum da.

Son düzenleyen: Moderatör:
Market olarak önerebileceğim Bimeks (Electro World' de aynı firmaya ait) ve Vatan Bilgisayar var. Teknosa' yı kesinlikle önermem. Aynı ürünü hem pahalıya satarlar hem de sizi yanlış yönlendirirler. İnternetten almaktan da çekinmeyin. Güvenilir bir yerden aldığınızda sorunsuz şekilde ürün kapınıza kadar teslim edilir. Bir problem çıkarsa da değiştirme imkanı sunuluyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı