Güvenilir bilgisayar toplama sitesi

Owertownaer

Kilopat
Daha fazla  
Sistem toplamak için açılan konularda link olarak Teknobiyotik, Sinerji, İtopya gibi siteler atılıyor. Bunlardan hangisi güvenilirdir? Alışveriş yapanlar var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
İtopyadan aldım sistemi. Güvenilir ama sistem bazen aksıyor. Geçte olsa bir çözüm bulunuyor. Teknobiyotikten de alışveriş yaptım. Yorum yapacak kadar yüksek bir meblağ değildi.

Ayrıca incehesap üzerinden de alışveriş yaptım. Fiyatlar çok uygun olduğu için korka korka aldım ama çok hızlı bir şekilde geldi bakabilirsiniz.

1000 TL lik bir harcama yapmayı düşünüyorum o yüzden soruyorum. Öyle az bir ücret değil, cebimin yanmasından korkuyorum desem yalan olmaz.

Alacağınız ürünlerde diğer siteler ile fiyat farkı yoksa veya az bir miktar fark varsa İnventus'u öneririm. Hizmet kaliteleri çok yüksektir.

i3 8100 incehesap.com'da 550 TL , Sinerji'de 634 TL , teknobiyotik'te 585TL , itopya'da 580TL . İncehesap daha mantıklı geliyor ancak dediğim gibi daha önce birkaç sorunla karşılaştığım için daha önceden alışveriş yapan arkadaşlara sormak istedim.

En başta söylediğiniz üç site güvenilirdir.

i3 8100 incehesap.com'da 550 TL , Sinerji'de 634 TL , teknobiyotik'te 585TL , itopya'da 580TL . İncehesap daha mantıklı geliyor ancak dediğim gibi daha önce birkaç sorunla karşılaştığım için daha önceden alışveriş yapan arkadaşlara sormak istedim.

İnce hesap üzerinden pahalı bir şey almadım. Aldığım en fazla bir sıvı soğutma sistemi. İsterseniz parçaları tek tek çekerek bir deneyin. Çünkü fiyat avantajı çok göz dolduruyor. Ki ben kargo süresinden de çok memnun kaldım. Hatta tamamiyle memnun kaldım. Sadece fiyat ve ürün çeşidi olarak farkları sebebiyle çekincem vardı.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı