Güvenilir Domain Alma Siteleri

ServerTower

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar domain almak istiyorum ama hangi sitelere güvenmeliyim bilemiyorum. Aynı uzantıyı aynı alan adını bir site 3 liraya satıyor, bir site 5 liraya, bir site 3 ay ücretsiz sonra 10 lira diyor. Domain alabileceğim güvenilir siteler önerir misiniz?
Ayrıca ICANN onaylı desteklenen siteler varmış. Bir site kendisini tanıtırken yazmıştı. Bu onaylanmış siteleri nereden öğrenebilirim?

Geçen sene GoDaddy den ödev için hem domain hem hosting almıştım ama otomatik ödemeye alıyor kartla ödeyince normal de 1 ay lık hosting almak istemiştim 3-4 ay karttan çekmeye devam etmiş, ona dikkat edin onun dışında bir sıkıntı yaşamadım.

Benim blogger üzerinden 2 aydır kullandığım bir web sitem var. Alan adı alıp siteyi taşıyacağım ama hiç bir aşaması hakkında fikrim yok. Siteden siteye değişiyo mu yoksa tüm sitelerde aynı işlemleri mi gerçekleştiriyoruz? bir de godaddy çok çıkıyor karşıma ordan almayı düşünüyorum sağlam mıdır bilgisi olan var mı?

Arkadaşlar domain almak istiyorum ama hangi sitelere güvenmeliyim bilemiyorum. Aynı uzantıyı aynı alan adını bir site 3 liraya satıyor, bir site 5 liraya, bir site 3 ay ücretsiz sonra 10 lira diyor. Domain alabileceğim güvenilir siteler önerir misiniz?
Ayrıca ıcann onaylı desteklenen siteler varmış. Bir site kendisini tanıtırken yazmıştı. Bu onaylanmış siteleri nereden öğrenebilirim?

Godaddy. .com alan adı gayet ucuz rahatlıkla kullanabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı