Güvenilir elektronik sigara nereden alınır?

Vozol tamamen jenerik marka oldu. Tüm Çin büyük ihtimalle Vozol üretiyor. Bu da tabii ki rekabeti getiriyor. Rekabette doğal olarak maliyet indirme, daha ucuzunu üretme refleksini doğuruyor. Bu nedenle Vozol konusunda kesinlikle mesafeliyim.

Vozol tamamen jenerik marka oldu. Tüm Çin büyük ihtimalle Vozol üretiyor. Bu da tabii ki rekabeti getiriyor. Rekabette doğal olarak maliyet indirme, daha ucuzunu üretme refleksini doğuruyor. Bu nedenle Vozol konusunda kesinlikle mesafeliyim.
Ben direk puff konusunda mesafeliyim valla ciğeri ve nefesi çok daraltıyor öyle bir efektör koyuluyor ki likitlerine anlatamam en iyisi hiç kullanmamak. Hepsi zararlı hiçbiri orijinal değil zaten.
Ayrıca bu yurtdışında hiç elfbar ve vozol kullanan göremiyorum ben bambaşka markalar var adamlarda yok lost mary yok bişey stick her gün yeni marka çıkıyor türkiye hala saçma sapan vozol ve elfbar ı yüceltiyoruz

İkiside güzel cihazlar ben IPX80 öneririm ikisi arasında bunlardan vazgeçecekseniz kesinlikle güzel bir setup öneririm bende öyle yapıyorum 0 mg zevk için içiyorum. Dediğiniz cihazlar coilli yani cihazı aldıktan sonra sıfır alırsanız içinden 2 adet coil çıkar sizi 1-1.5 ay götürür sadece likit almanız lazım bence premium likit alın çünkü pod cihazlar fazla likit harcamıyor coiller yandıktan sonra birde coil alıcaksınız 5 li kutusu 400 tl civarında
Anlayamadığım olay teknolojik cihaz her şeyiyle 1.400-1.600₺ civarlarında. Likitler 200-300-500₺ lerde. Aşırı absürd geldi bu durum. Ne var içlerinde altın tozu falan mı anlayamadım

Anlayamadığım olay teknolojik cihaz her şeyiyle 1.400-1.600₺ civarlarında. Likitler 200-300-500₺ lerde. Aşırı absürd geldi bu durum. Ne var içlerinde altın tozu falan mı anlayamadım
Şöyle söyliyim 3 farklı likit vardır benim için
Evyap: Evde kendimiz yaptığımız ben böyle kullanıyorum 30 ml si 40 liraya falan geliyor. (ki yapması gayet basit sadece 15-20 gün beklemek lazım demlenmesi için)
Hazır Evyap: Başkası evyap yapıp satıyor genellikle 30 ml si 60-100 lira oluyor
Premium: Yurtdışından gelen likitler one hit wonder,nasty,dinner lady gibi likitler

Şöyle söyliyim 3 farklı likit vardır benim için
Evyap: Evde kendimiz yaptığımız ben böyle kullanıyorum 30 ml si 40 liraya falan geliyor. (ki yapması gayet basit sadece 15-20 gün beklemek lazım demlenmesi için)
Hazır Evyap: Başkası evyap yapıp satıyor genellikle 30 ml si 60-100 lira oluyor
Premium: Yurtdışından gelen likitler one hit wonder,nasty,dinner lady gibi likitler
Own likitler var nispeten fiyatıda uygun. Bilginiz var mı

Geri
Yukarı